Atasun Optik olarak 200. noktamız ile TEGV destekçisi olduk!

En iyi görüş kalitesini herkese ulaştırmak ve en başarılı büyüme hikayelerinden birine imza atmak vizyonumuzla çıktığımız bu yolda; her geçen gün büyük bir hızla büyümeye devam ederken 200. noktamızla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) destekçisi oluyoruz ve 2 bin çocuğun eğitimine katkıda bulunuyoruz.

200. Atasun Optik’in 27 Eylül 2018 tarihinde Ankara’da açılışını kutlarken; sadece sektörün ve ülkemizin değil çocuklarımızın da geleceğine katkı sağlama hedefiyle çok özel bir sosyal sorumluluk projesine de ilk adımlarımızı atıyoruz.

Eğitimin önemini ve çocukları merkezimize alarak, Türkiye’nin en önemli vakıflarından biri olan TEGV ile yan yana geliyoruz. TEGV destekçisi olarak, 2 bin çocuğun hem temel; hem de yaşam becerilerini geliştirecek, yeteneklerini ortaya çıkarmasını sağlayacak, ihtiyaçlara odaklanmış eğitimler almalarına olanak sağlıyoruz. Çocuklar bu eğitimler sayesinde potansiyellerini keşfederken, biz de Atasun Optik olarak gelecek nesillerle beraber büyüyoruz.

Türkiye genelinde 200 noktamızla TEGV destekçisi olarak yerimizi aldık. İlerleyen günlerde bu desteğin sürdürülebilir hale gelmesi için farklı projelerle TEGV ile birlikteliğimizi devam ettirmeyi planlıyoruz.