Gigi Hadid’in moda sırları

Attığı her adım, giydiği her kıyafet, taktığı her aksesuar adım adım takip edilen model Gigi Hadid’in stilinin vazgeçilmezi ise güneş gözlükleri. Farklı tarzları başarıyla taşıyan model, güneş gözlüğünün de en çok yakıştığı isimlerden biri...

Tartışmasız son yılların en çok beğenilen ve takip edilen isimlerinden biri Gigi Hadid… Dünyaca ünlü markaların en çok işbirliği yapmak istediği, koleksiyonlarında podyumlarda yürütmek için baş listeye yazdığı, aynı anda farklı kulvardaki markaların marka yüzü yapmak için yarıştıkları isimlerden.

Dünyaca ünlü pek çok marka için koleksiyon da hazırlayan Hadid, kısa zaman sonra o çok sevdiği güneş gözlükleri ile ilgili bir koleksiyon da çıkarırsa hiç şaşırmayın. Zira farklı stilleri başarıyla uygulayan Hadid, bu konuda da hayli iyi. Kullandığı her stil güneş gözlüğünü kendine yakıştırıyor ve milyonları peşinden sürüklüyor.

Genlerinde var 

Elbette Hadid’in modellik konusundaki başarısında DNA’sının payı büyük. Çünkü annesi Yolanda Hadid de bir dönemin en ünlü modellerinden biriydi. Ünlü dergilere pek çok kez kapak olan Hadid’in bu alandaki şöhretini şimdi iki kızı Gigi ve Bella sürdürüyor. Ancak şunu özellikle belirtmek gerekir ki Hadid, podyum ve fotoğraf makinelerinin dışındaki sosyal yaşamında da birçok kadına rol model oluyor.

Spor giyimden asla vazgeçmiyor. Smart casual ağırlıklı giyinse de feminen kıyafetleri de başarıyla taşıyor. Saç modelinde de sık sık değişimler yapan Hadid’in kıyafet seçiminin yanı sıra güneş gözlüğü tutkusu da öne çıkıyor. Her stilini cesur, trend ve farklı güneş gözlüğüyle noktalıyor. Bir bütün olarak bakıldığında da ortaya alkışı hak eden eşsiz tarzı çıkıyor. İşte Gigi Hadid’in stili ve ona sihirli dokunuş katan güneş gözlükleri…

Kedi gözü güneş gözlükleriyle sportif tarz

Çoğunlukla kedi gözü güneş gözlüklerini biraz daha feminen olarak biliriz. Birçok kadın da bu tarz çerçeveleri daha çok bu stilde tercih eder. İşte size kuralları yıkan bir kombin. Hadid, yandan şeritli ve düğme detaylı spor eşofman altını, fermuar detaylı, yarım balıkçı spor üst ve kırmızı dudun montuyla tamamlamış. Postal botlarla stilini noktalamış. Ama asıl vurucu noktayı kedi gözü güneş gözlükleri yapmış. Sizce de bu kolaylıkla fark edilmiyor mu?

Tarzından ilham alın

Hadid’in her kombini ayrı güzel. Biz ilham almanız için Gigi Hadid’in farklı stillerinden örnekler veriyoruz. Hadid’in tarzından ilham almak isteyenlere kolaylık olsun diye güneş gözlüğü seçimlerini de eklemeyi unutmadık.