0-3 Yaş Çocuk Güneş Gözlük Modelleri

Kadın erkek, büyük küçük demeden herkesin en çok kullandığı aksesuarlar arasında yer alan güneş gözlükleri Atasun Optik’te kaçınılmaz fırsatlarla sizleri bekliyor. Sadece büyüklerin değil, 0 ile 3 yaş arası çocukların da güneşin zararlı ışınlarından korunması gerektiğini bilen Atasun Optik, online platformda saat 10:00 ile 22:00 arasında verdiği canlı destek ile de dikkatleri çekiyor. Devamı

 

 
0-3 Yaş Çocuk Güneş Gözlük Modelleri

Kim demiş güneş gözlükleri sadece büyükler için diye? Miniklerin de en az büyükler kadar güneş gözlüğü takmaya ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz? Hatta 4 yaşına gelmemiş olan çocukların güneş gözlüğü takma ihtiyacı bizlerden çok daha fazla. Özellikle yaz aylarında sürekli sokakta, denizde kısacası açık havada güneşin altında vakit geçiren çocukların, zararlı UV ışınlarından korunabilmeleri için güneş gözlüğü takmaları bir gereklilik halini alıyor. Ancak bu konuda da sorumluluk yine büyüklere düşüyor. Çocuklarınıza gözlük seçiminde bulunurken, kaliteli camlara sahip çocuk güneş gözlüğü modellerinden seçim yapmanızda fayda var.


Atasun Optik, birçok kaliteli markanın 0-3 yaş çocuk güneş gözlüğü modellerini sizlerle buluşturuyor. Özellikle 2 yaşından itibaren çocukların gözlerinin UV ışınlarından korunması gerektiğinin bilincinde olan Atasun Optik sizlere Rayban Junior, Polaroid Kids, Seen Kids ve Solaris Kids gibi birçok kaliteli markanın 0-3 yaş çocuk güneş gözlüğü modellerini sunuyor. Minikler bu güneş gözlüğü modelleri ile sadece gözlerini güneş ışınlarından korumakla kalmıyor, aynı zamanda şirin ve şık bir havaya da bürünüyor. Kız ve erkek çocuklarının takarken keyif alacağı güneş gözlüğü modelleri, çekik, damla, köşeli ve oval formlardan oluşuyor. Tek renkli cam ve aynalı cam olarak farklı cam türlerine sahip olan güneş gözlükleri, kırmızı, mavi, mor, pembe, siyah gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunuluyor.


Süresiz bir şekilde bakım ve temizliğini Atasun Optik noktalarından yaptırabileceğiniz çocuk güneş gözlükleri 2 yıl üretici garantisi ile sunuluyor. Miniklere alacağınız güneş gözlüğünü dilediğiniz Atasun Optik noktasından 14 gün içerisinde iade edebilir, 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Siz de Atasun Optik ayrıcalıkları ile miniklerin dünyasına renk katmak istiyorsanız, peşin fiyatına 9 taksitle ödeme fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz 0-3 yaş çocuk güneş gözlüğü modeline sahip olabilirsiniz.