100 - 200 TL Arası Güneş Gözlükleri

Atasun Optik'in geniş güneş gözlüğü koleksiyonunda aralarından hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih yapabileceğiniz bir çok şık ve etkileyici marka seçeneği mevcut. 100 - 200 TL fiyat aralığında yetişkinler için sunulan marka seçenekleri dünyaca ünlü Heritage, Inesta, Seen Fashion, Solaris Classic, markaları Atasun Optik’te sizleri bekliyor. Bunların yanı sıra dışarıda spor ya da yürüyüş yaparken daha sportif bir görünüme sahip olmak üzere Seen Sport ve Solaris Sport serileri de koleksiyonun içinde. Gençlerin ve çocukların hem şık görünmeleri hem de çevrenin zararlı etkilerinden gözlerini koruyabilmeleri için kullanabilecekleri Disney ile Solaris-Kids ve Polarized markaları koleksiyonun önemli bir kısmını oluşturmakta. Dünyaca ünlü güneş güneş gözlük markaları ile en hesaplı fiyatlarla tanışmak için siz de acele edin. Devamı

 

 
100 - 200 TL Arası Güneş Gözlükleri

Sizin için doğru güneş gözlüğünü seçmek, sadece hoşunuza giden tasarım ve renklere sahip çerçeveler ile camları bulmaktan ibaret değil. Aksine, dışarıdan baktığınızda harika görünse bile bir defa yüzünüzde denediğinizde tam anlamıyla size uygun olmayan çok çerçeve var. Ancak size ve kıyafetlerinize en uygun şekilde uyum sağlaması gereken aksesuarlardan birisi olarak gözlerinizi zararlı UV ışınlarından koruyacak gözlüğü seçerken yapacağınız aramayı kolaylaştırmanın bir çok yolu var.

Öncelikle yüz şekliniz için doğru gözlük seçimi yapmayı düşünmelisiniz. Yuvarlak, kare, oval, kalp, küçük, büyük her şekilde yüz hatları için uygun, farklı ve özel güneş gözlükleri Atasun Optik'in geniş koleksiyonunda mevcut. Kendi yüz şekliniz için en iyi boyutları ve tasarımı belirledikten hemen sonra tarzınız için en etkileyici modeli de yine bu koleksiyon içinden rahatlıkla seçebilirsiniz.