200 - 300 TL Arası Güneş Gözlükleri

Görünümüne ve gözlerinin sağlığına önem veren yetişkinler için Burberry, C-Line, Dolce Gabbana, Guess, Havaianas, Heritage, Instyle, Solaris Polarized, Tommy Hilfiger, Top Ten, Unofficial markaları, gençler ve çocuklar için Polaroid Kids markası ile Sporcular için Nike ve Rayban markaları tarafından tasarlanmış yüzlerce gözlükten, 200 - 300 TL fiyat aralığı içinde olanlar ile tanışmak için acele edin. Devamı

 

 

% 50
İndirim

500 TL

250 TL


800 TL

240 TL


700 TL

210 TL

200 - 300 TL Arası Güneş Gözlükleri

Amacınız ister şık ve ünlü markalardan biri tarafından tasarlanmış güneş gözlüğüne sahip olmak olsun, ister tatiliniz için gözlerinizi UV ışınlarından ve çevrenin zararlı etkilerinden korumak olsun, Atasun Optik size piyasada bulunan en iyi ve etkili güneş gözlüğü seçeneklerini kendi özel koleksiyonunda her bütçeye uygun fiyatlarla sunuyor.

Tarzınızı ortaya çıkarmanın en etkileyici ve rahat yollarından birisi ise aksesuar kullanmaktır. Kullandığınız aksesuarlar arasında da en çok dikkat çekeni her zaman için güneş gözlükleriniz olacaktır. Mesleki işleriniz gereği, yaz tatillerinde, eğlence aktivitelerinde, egzersiz yaparken, kar nedeniyle etraf göze zarar verecek kadar beyazladığında ya da günlük rutin işleriniz nedeniyle güneş ışığının altına çıktığınızda her zaman kendine güvenen bir hava vermek mi istiyorsunuz? Etraf ışıl ışıl parıldarken gözlerinizi kısıp, elinizi ışığa sürekli siper edip, renklerin tonlarını ayırt etmeden etrafta dolaşmak istemiyor musunuz? Atasun Optik'in güneş gözlüğü koleksiyonunda tam sizin aradıklarınız mevcut.