Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Bonusflaş’a Özel 250 TL ve Üzeri Alışverişe 750 Mil

20 Eylül - 27 Ekim tarihleri arasında Garanti Bankası POS’undan ve Miles&Smiles Kredi kartları program üyesi Atasun Optik’lerden veya www.atasunoptik.com.tr’den tek seferde 250 TL ve üzerinde yapılan tek ödemeli ve taksitli ilk alışverişte geçerlidir.Devamı

 


% 25
İndirim

330 TL

440 TL


% 25
İndirim

480 TL

640 TL

En Çok Satanlar

Bonusflaş’a özel 250 TL ve üzeri alışverişe 750 Mil

Kampanya Koşulları:

- İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerindeki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Harcamadan sonra yapılacak katılımlar kampanyaya dahil değildir.

- Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilip, en fazla 750 ekstra mil hediye kazanabilir.

- Kampanya güneş gözlüğü alışverişinde geçerlidir.

- Kampanyaya sadece Miles&Smiles kredi kartları dahildir. BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

- Miles&Smiles sanal kart ve ek kartlar dahildir.

- Kazanılan ekstra miller 30 Ekim 2017 tarihinden sonraki ilk ekstreye yansıyacaktır.