500-750 TL Arası Erkek Güneş Gözlükleri

Dünyanın en kaliteli ve seçkin markalarını sizler için bir araya getiren Atasun Optik’in 500 – 750 TL arasındaki güneş gözlüğü modelleri erkeklerin stilini konuşturabileceği özgün tasarımlı güneş gözlüğü modelleridir. Erkekler için trendlere uygun güneş gözlüğü tasarlayan Boss, Burberry, Calvin Klein, Carrera, Dolce Gabbana, Emporio Armani, Hugo Boss, Italia Independent, Lacoste, Marc Jacobs, Oakley, Persol, Police, Prada, Rayban, Revo ve Tommy Hilfiger gibi en özel markaların güneş gözlükleri sizleri Atasun Optik güvencesi ile bekliyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.000 TL

750 TL


% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL

500-750 TL Arası Erkek Güneş Gözlükleri

Kendine güvenen ve stil sahibi erkekler için en ideal gözlük modellerinin yer aldığı 500 – 750 TL arasındaki güneş gözlük modelleri kategorisinde sade, lüks, ışıltılı görünüme sahip, klasik, modern, sportif ve alternatif gibi birbirinden farklı güneş gözlüğü modelleri yer almaktadır.

Tarzı ile ön plana çıkmak isteyen ve dış görünümüne özen gösteren erkeklerin yüz tipine uyumlu olabilecek şekilde de tasarlanan güneş gözlüğü modelleri ile stilinizi sizler de en iyi şekilde dışarı yansıtabilirsiniz. Farklı formlara sahip olan güneş gözlüğü modelleri arasında pek çok farklı renk ve model çeşidi bulunmaktadır.

Özgür bir şekilde seçim yapabileceğiniz güneş gözlüklerini günün her anında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kendinizi daha şık ve özel hissedebileceğiniz güneş gözlüğü modelleri aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı da sizleri koruma altına alabilecek şekilde tasarlanmaktadır.