80-150 TL Arası Çocuk Güneş Gözlükleri

Yalnızca yetişkinleri değil aynı zamanda çocukları da düşünen Atasun Optik, dünyaca ünlü tüm markaları sizler için bir araya getiriyor. 80 – 150 TL kategorisinde yer alan çocuk güneş gözlüğü modelleri arasında erkek ve kız çocukları için farklı olarak tasarlanan güneş gözlüğü modelleri yer almaktadır. Devamı

 

 
80-150 TL Arası Çocuk Güneş Gözlükleri

Disney, Polaroid, Seen, INESTA ve Solaris gibi ünlü markaların yer aldığı 80 ve 150 TL arasındaki güneş gözlükleri miniklerin yaz kış demeden severek kullanabilecekleri modellerdir. Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sizleri bekleyen çocuk güneş gözlüğü modellerini inceleyerek sizler de çocuğunuzun tarzına uyum sağlayabilecek en özel güneş gözlüklerine sahip olabilirsiniz.

Çocukların yüz yapılarına uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olabilecek şekilde tasarlanan çocuk güneş gözlüğü modelleri arasında damla, oval ve köşeli gibi farklı yüz tiplerine uyum sağlayabilecek modeller bulunuyor. Çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde kullanabileceği güneş gözlüğü modelleri ile güneşin zararlı ışınlarına karşı da etkili bir koruma elde edebilirsiniz.

UV ışınlarına %100 koruma sağlayan ve rengarenk tasarımlarıyla her yaş grubundaki çocuklara ayrı ayrı hitap edebilecek olan güneş gözlüğü modelleri en ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Yeni trendlere uyumlu şekilde dünyaca ünlü markalar tarafından tasarlanan güneş gözlükleri, çocukların stillerini tamamlayabilecekleri ve kendilerine özel bir tarzı dışarıya yansıtabilecekleri güneş gözlükleridir. Atasun Optik online alışveriş mağazasından ve Atasun Optik mağazalarından sahip olabileceğiniz güneş gözlükleri zamansız tasarımları ile çocuklarınızın kendisini daha özel hissetmesini sağlayacak.