Anneler Gününe Özel İndirim

3-12 Mayıs 2019 tarihlerinde güneş gözlüklerinde mevcut %50'ye varan indirimlere ek %10 indirim geçerlidir. Kampanya, fırsat ve outlet reyonu dışındaki tüm güneş gözlüklerinde geçerlidir. Bu kampanya, başka kampanya ile birleştirilemez. Devamı

 

 
Anneler Gününe Özel Güneş Gözlükleri

Gittiği her yere tarzını da götüren biricik annelere özel binlerce çeşit güneş gözlükleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor.Siz de Atasun Optik’in Anneler Gününe özel koleksiyonunda Annenizin tarzını tamamlayacak güneş gözlük modelleri ile ona unutulmaz bir hediye armağan edin Dünyaca ünlü markaların her tarza uygun güneş gözlüğü modelleri ile annenizin vazgeçilmez aksesuarı sizin hediyeniz olacak. Şık, minimalist, bohem, elegant, maskülen ya da spor gibi farklı tarz güneş gözlük modellerinden birini seçerek siz de bu sene annenize unutulmaz bir Anneler Günü hediyesi alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sadeliği şıklıkla buluşturan Atasun Optik, Rayban’dan Tommy Hilfiger’e, Guess’ten Mustang’a kadar dünyaca ünlü markaları Atasun Optik ‘’Tarz Annem’’ koleksiyonunda bir araya getiriyor. 3 - 12 Mayıs tarihleri arasında tüm sezon ürünlerinde geçerli Atasun Optik Anneler Günü kampanyasında %50’ye varan indirimlere özel ekstra %10 indirim fırsatı ile bu sene siz de biricik annenize dünyaca ünlü marka güneş gözlüklerini en uygun fiyatlarla alma şansını yakalayın.

Her yüz tipine uygun formları ile annenizin kendine en uygun tarz ve stilde güneş gözlük modelleri bulmasına yardımcı olan Atasun Optik, tarz annelere özel Anneler Günü koleksiyonu ile sizlere bu sene Anneler Günü hediyesinde fark yaratmanıza da yardımcı olacak. Yaz boyunca kumsalda, yürüyüşe çıkarken ya da buluşmaya giderken annenizin her daim sizi hatırlamasına yardımcı olan dünyaca ünlü marka güneş gözlükleri ile tanışmak için siz de acele edin. Atasun Optik’in mevcut %50’ye varan indirime ek %10 indirim fırsatını kaçırmayın, bu yıl Anneler Gününü annenize unutulmaz kılın.
Kampanya Koşullar
- 3-12 mayıs tarihleri arasında güneş gözlüklerinde mevcut %50’ye varan indirimlere ek %10 indirim geçerli olacaktır.

- Fırsat reyonu hariç tüm güneş gözlüklerinde mevcut indirimlere ek 10% indirim uygulanacak.

- Kampanya süresince Osse-Polaroid ikili kampanyası geçerli olmayacaktır.

- 2. Güneş gözlüğü 40 TL indirimi devam edecektir.

- Insytle-Cline ikili alım kampanyası 3-12 Mayıs tarihleri arasında geçerli olmayacaktır.

- Personel ve OM indirimlerinden faydalanılamayacak.

- Kampanya outlet güneş gözlüklerinde geçerli olmayacaktır.