Babalar Günü'ne Özel Koleksiyon

Yaz kış demeden taktığımız güneş gözlüklerine Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sahip olmaya ne dersiniz? Dünyanın en ünlü markalarını tek bir çatı altında birleştiren Atasun Optik, kadın güneş gözlüğü, erkek güneş gözlüğü ve çocuk güneş gözlüğü modelleri ile dikkat çekiyor. Açıldığı günden beri kaliteli gözlük anlayışını hayatımıza sokan Atasun Optik’te birçok farklı güneş gözlüğünü bir arada inceleyebilirsiniz.Devamı

 

 

 
Babalar Gününe Gününe Özel Güneş Gözlükleri

Onlar bizim korumacı meleklerimiz, hayatımızdaki tek gerçek kralımız. Bizim gözümüz dolsa, onların canı yanar. Kimden mi bahsediyoruz? Tabi ki babalarımızdan. Doğduğumuz günden bu güne, en ufak derdimizi dahi sırtlanan, bizi sarıp sarmalayan babalarımız bizim için her şeyi yaptı. Şimdi sıra bizde! Biliyoruz, babanıza olan sevginiz bir günle sınırlı değil, ama babalar gününde onlara güzel bir hediye alarak, onları hiçbir zaman unutmadığınızı gösterebilirsiniz. Bu noktada devreye giren Atasun Optik, babalar gününe özel olarak sunduğu erkek güneş gözlüğü modelleri ile yardımınıza koşuyor.

Dünyanın en ünlü markaları arasında yer alan Rayban, Mustang, Lacoste, Emporio Armani, Dolce Gabbana, Giorgio Armani, Persol, Tommy Hilfiger, Prada, Tag Heuer gibi markaların en son model güneş gözlüklerini bir arada inceleyebilirsiniz. Bu markaların haricinde kalitesiyle ve %100 UV ışınlarından koruma özelliği ile öne çıkan Seen, Solaris, Unofficial, Heritage markalarının da en yeni modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, damla ya da oval... Babanıza en çok yakışacak modeli siz belirleyin.

Almış olduğunuz ürünü değiştirmek isterseniz, dilediğiniz Atasun Optik noktasından 14 içerisinde iade ve 30 gün içerisinde değiştirme şansına sahipsiniz. 2 yıl üretici garantisi bulunan güneş gözlüklerine bütün Atasun Optik noktalarından ücretsiz bakım ve temizlik yaptırabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksitle, sipariş verdikten sadece 2 gün sonra sahip olabileceğiniz güneş gözlükleri arasından babanızın en seveceği modeli seçerek ona mükemmel bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.