Boss Orange Güneş Gözlükleri

Ünlü tasarım markalarından biri olan Boss Orange, uzun yıllardır güneş gözlüklerinde etkisini en güçlü biçimde göstererek çizgisini her daim üste taşımayı başarmıştır. Güneş gözlüklerinde birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla modanın vazgeçilmez ismi olarak anılan Boss Orange özgün stillere ilham kaynağı olmaya devam ediyor.  Devamı

 

 

 

600 TL

800 TL


600 TL

800 TL


570 TL

760 TL


563 TL

750 TL


630 TL

840 TL


570 TL

760 TL


563 TL

750 TL


600 TL

800 TL


630 TL

840 TL


630 TL

840 TL

Boss Orange Güneş Gözlükleri

Sade çizgileri çarpıcı tasarımlarla harmanlayan Boss Orange erkek ve unisex güneş gözlük modelleri ise güneş gözlüğünde kaliteden asla ödün vermeyenlerin vazgeçilmez tercihi olacak. Atasun Optik farkı ile sizlerle buluşan Boss Orange güneş gözlükleri hem klasik hem de modern tarza uyum sağlayanlara hitap ediyor. Erkek ve unisex güneş gözlük modelleri ile her yüz tipine uyum sağlamayı başaran Boss Orange özellikle kalın çerçeve sevenlerin kurtarıcısı olacak. Yuvarlak, kare, köprülü ve klasik modelleri ile güneş gözlük dizaynına yepyeni bir soluk getiren Atasun Optik Boss Orange güneş gözlük modelleri, Atasun Optik farkı ile degrade ve tek renk cam özellikleriyle sizlerle buluşuyor. Yüz tipinize uygun olarak seçim yapacağınız Boss Orange güneş gözlükleri ile sadece modaya uyum sağlamakla kalmayacak aynı zamanda UV ışınlarına karşı gözlerinizi yüzde yüz koruma sağlayarak göz sağlığınızı da korumuş olacaksınız.

Siz de Boss Orange indirimli güneş gözlük modellerinden birine sahip olmak için acele edin. Dünyaca ünlü markalarını sizler için bir araya getiren Atasun Optik her yaşa ve cinsiyete uygun Boss Orange güneş gözlük modelleri ile sizleri tanıştırıyor. İster casual isterseniz de modern tarzınıza yepyeni bir soluk getirmek için siz de Atasun Optik mağazalarını ziyaret edebilir ya da online alışveriş ile Boss Orange güneş gözlük modellerinden kendinize en uygun olana sahip olabilirsiniz.