C-line Güneş Gözlükleri

Her yaşa ve tarza hitap eden modelleri ile C- Line güneş gözlükleri kullandığınız diğer bütün aksesuarları ikinci plana atacak. C- Line kadın, erkek ve unisex güneş gözlükleri çoğunlukla dikdörtgen formunu renkli dünyasıyla birleştirerek sizlere yepyeni bir stilin kapısını aralıyor. C- Line güneş gözlükleri hemen hemen her yüz tipine uygun modelleri ile rahatlık ve şıklık terimlerini sizin için bir araya getirdi.  Devamı

 

 
C-Line Güneş Gözlükleri

Erkekler; C- Line güneş gözlüklerini; günlük tarzda ya da siyah ve renkli takım elbiseleri ile business tarzda rahatlıkla kullanılarak günü kurtaran şık ve elegant bir tarz belirleyebilir. Kadınlar ise sokak tarzına hakim bohem bir hava yaratmak için renkli güneş gözlüklerini ya da elegant bir tarza uygun kıyafetler ile düz renk C- Line güneş gözlüklerini kombinleyerek yeni bir fashion akımı yaratabilirler.

Sade ve minimalist tarzın öncüsü olan C- Line güneş gözlükleri her yerde gözleri üzerinize çekecek. C- Line güneş gözlüklerinde çoğunlukla tek renk cam kullanımı öne çıksa da; bazı ürünlerinde belirgin rengin şeffaf tonlarına geçişini sağlayan degrade cam da kullanarak size en uygun tarzı yakalamanıza yardımcı oluyor. Kullanan kişiye üst seviyede bir görüntü kalitesi sağlayan C- Line güneş gözlükleri, göz yorgunluğunu ise özel üretim camı sayesinde engellemeyi amaçlıyor. Hemen hemen her ortamda kullanıma uygun biçimiyle C-Line güneş gözlükleri yaz kış bütün mevsimlerde vazgeçilmez aksesuarınız olacak.

Kaliteli ve rahat bir güneş gözlüğü alabilmek için artık yüksek meblağlar ödemenize gerek yok. Atasun Optik’in geniş marka ve ürün yelpazesi sizlere özel indirimler ile dikkat çekiyor. Aklınıza gelebilecek tüm marka gözlükleri Atasun Optik noktalarından ya da Atasun online platformlarından 360 derecelik açılarla çekilen görsellerle inceleyebilir; aklınıza takılan her şeyi Atasun web sitesinin her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet veren canlı destek hattından öğrenebilirsiniz.

Atasun Optik’ten satın aldığınız ürünlerin 9 aya varan taksit imkanından yararlanabilir, satın aldığınız gözlüklerinizin bakım ve hizmetini de ücretsiz olarak Atasun Optik noktalarından sağlayabilirsiniz.

Online sipariş ile satın aldığınız her ürün; 14 gün içinde iade, 30 gün içinde değişim hakkını da Atasun ile sizlere sunuluyor. Atasun Optik’ten sipariş ettiğiniz gözlüğünüz ise yanında ek olarak gönderilen orjinal kutu, temizleme bezi ve spreyini hızlı teslimat sayesinde en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim ediliyor.