Ray-Ban Junior Güneş Gözlükleri

Aklınıza gelen bütün güneş gözlüğü modellerini bir arada bulabileceğiniz Atasun Optik, sadece sizleri değil, aynı zamanda minikleri de düşünüyor. Dünyanın en çok sevilen ve tercih edilen markaları tek bir çatıda birleştiren Atasun Optik’te çocuklarınızın gözleri için yüksek koruma sağlayan çocuk güneş gözlüğü modellerini inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.020 TL

765 TL


% 25
İndirim

950 TL

713 TL


% 25
İndirim

950 TL

713 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

830 TL

623 TL


% 25
İndirim

730 TL

548 TL


% 25
İndirim

730 TL

548 TL


% 25
İndirim

440 TL

330 TL

Ray-Ban Junior Güneş Gözlükleri

1937 yılında Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine Bausch & Lomb tarafından kurulan Rayban, kurulduğu günden bu yana üretmiş olduğu güneş gözlüğü modelleri ile bütün dünyada en sevilen gözlük markaların başında geliyor. Bir gözlü devi olan Rayban kadın, erkek ve çocuk gözlük modelleri ile her yaşa ve her kesime hitap ediyor. Bir tek büyüklerin değil, küçüklerin de severek taktığı Raybn’in çocuklar için yarattığı Ray-Ban Junior marka güneş gözlükleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor.

Rayban’in en sevilen formlarından biri olan damla formu, çocuklarınız için mükemmel bir seçim olabilir! Damla formu haricinde, köşeli ve oval tipli Ray-Ban Junior çocuk güneş gözlükleri de sevilen modeller arasında yer alıyor. Çocukların gözlerini zararlı UV ışınlarından %100 koruyan camlara sahip olan Ray-Ban Junior çocuk güneş gözlükleri aynalı ve renkli camlarıyla da çocuklara neşeli bir hava katıyor. Miniklerin gözlerinde yaz kış parlayacak olan Ray-Ban Junior çocuk güneş gözlüğü modelleri lacivert, kahverengi, siyah, pembe gibi birçok farklı renk seçeneğine sahip.

Çocuklarınızın tarzına mükemmel dokunuşlarda bulunan Ray-Ban Junior çocuk güneş gözlüğü modelleri 2 yıllık üretici garantisi ile siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza teslim ediliyor. Gözlüklerle ilgili herhangi bir bakım, onarım veya temizlik ihtiyacınız olduğu zaman dilediğiniz Atasun Optik noktasına gidebilir, gözlüğü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilir, 30 gün içinde ise değiştirebilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit avantajı ile sahip olabileceğiniz Ray-Ban Junior çocuk güneş gözlüklerini sakın kaçırmayın!