Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Seen Kids Çocuk Güneş Gözlükleri

Siz de güneş gözlüğü olmadan sokağa çıkamayanlardan mısınız? Eskiden daha çok sadece bir aksesuar olarak kullanılan güneş gözlükleri, artık bir ihtiyaç halini aldı. Özellikle çocukların ileride gözleri ile ilgili sorun yaşamasını istemeyen anne babalar, sokakta oynayan çocuklarının mutlaka güneş gözlüğü takmasını istiyor. Bunu çok iyi bilen Atasun Optik, çocuklar için birçok farklı güneş gözlüğü modelini tek bir çatı altında toplayarak sizlere sunuyor. Devamı

 

En Çok Satanlar

Seen Kids Çocuk Güneş Gözlükleri

Bütün gününü sokaklarda geçiren çocuklar, güneşin zararlı ışınlarına sürekli maruz kalıyor. Çocuklar için geliştirilmiş olan Seen Kids çocuk güneş gözlükleri, onların gözlerini güneş ışınlarından korurken renkli hayatlarını da hep canlı tutuyor. Atasun Optik noktalarında kolaylıkla bulabileceğiniz Seen Kids çocuk güneş gözlüğü modelleri uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Minik erkeklerin ve kızların her daim severek takacakları Seen Kids çocuk güneş gözlükleri sayesinde tarzlarını da konuşturabilecekler.

Birçok farklı renk seçeneği ile sunulan Seen Kids güneş gözlüğü modelleri, mor, siyah, mavi, pembe, gri, kırmızı gibi renklerden oluşuyor. Erkeklerin ve kızların tarzına göre farklı şekillere de sahip olan güneş gözlükleri, damla, çekik, oval, köşeli formlarıyla bütün yüz tiplerine uygunluk sağlıyor. Çocukların gözlerini UV ışınlarından %100 koruyan Seen Kids çocuk güneş gözlükleri, aynalı, degrade ve renkli camlara sahip.

Silme bezi, temizleme spreyi ve 2 yıllık üretici garanti belgesi ile sadece 2 gün içinde kapınıza teslim edilen Seen Kids güneş gözlüklerini dilediğiniz zaman herhangi bir Atasun Optik noktasına götürerek bakım ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün dilediğiniz Atasun Optik noktasına iade edebileceğiniz ve 30 gün içinde değiştirebileceğiniz Seen Kids çocuk güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksitle ve kaçınılmaz fırsatlarla sahip olabilirsiniz.