Solaris Kids Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almaya kararlıysanız ve hala aradığınız model bulamadıysanız, Atasun Optik ile karşılaşmadınız demektir. Aradığınız bütün güneş gözlüğü modellerini bir arada bulabileceğiniz Atasun Optik, kadınlar, erkekler ve bütün çocuklar için birbirinden farklı gözlükler sunuyor. Büyükler kadar çocukların da güneş gözlüğü takması gerektiğinin bilincinde olan Atasun Optik’in çocuk gözlüğü modellerini incelemeden çocuğunuza gözlük almayın! Devamı

 

 
Solaris Kids Güneş Gözlükleri

Çocuğunuz için kullanışlı, şık ve kaliteli bir gözlük mü arıyorsunuz? O zaman kesinlikle doğru adrestesiniz, çünkü Solaris Kids çocuk güneş gözlükleri miniklerin hayal dünyasında yepyeni bir pencere açıyor. Kalitenin uygun fiyatla harmanlanmasının mükemmel bir sonucu olarak ortaya çıkan Solaris Kids miniklerin gözlerini güneşin bütün zararlı ışınlarından koruyor. Kızlar ve erkekler için birçok farklı modele sahip olan Solaris Kids güneş gözlüğü modellerine bütün minikler bayılacak.

Her yaş çocuğun severek takacağı Solaris Kids güneş gözlükleri, pembe, gri, kırmızı, siyah, mor, mavi, yeşil gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Yüz tipine göre damla, köşeli ya da oval formlarda seçebileceğiniz Solaris Kids güneş gözlükleri çocuklara çok farklı bir hava karacak. Gün boyu sokaklarda oynayan çocukların gözlerini UV ışınlarından %100 koruyan Solaris Kids güneş gözlükleri renkli ve aynalı cam seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

2 yıllık üretici garantisine sahip olan Solaris Kids çocuk güneş gözlükleri garanti belgesi, temizleme spreyi ve silme bezi ile kapınıza teslim ediliyor. Sipariş verdikten sadece 2 gün sonra uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Solaris Kids güneş gözlüklerini dilediğiniz Atasun Optik’ten 14 gün içinde iade edebilir, 30 gün içinde de değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarına gelerek bakımını ve onarımını yaptırabileceğiniz güneş gözlüğünüze peşin fiyatına 9 taksitle sahip olmak istiyorsanız, ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.