Damla Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Yakın zamanda hayatımıza dahil olan en çarpıcı güneş gözlük modellerinden biri olan damla güneş gözlük formu, önümüzdeki yıllarda da en trend gözlük modelleri listesinde ilk sıralarda yerini koruyacak gibi duruyor. Dünyaca ünlü güneş gözlük markalarını bir araya getiren Atasun Optik, özel olarak hazırladığı damla formda güneş gözlük koleksiyonu ile sizlere özel ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

440 TL

330 TL


% 50
İndirim

500 TL

250 TL

Damla Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Ray Ban, Seen, Solaris Classic, Seen Fashion, Michael Kors, Lacoste ve Burberry gibi ünlü güneş gözlük markaları Atasun Optik ile damla güneş gözlük formunu en trend modellerle sizlerle buluşuyor. Boyutuna ve rengine göre hemen hemen her yüz tipine uyum sağlayan damla güneş gözlük formu yüz şekline göre de bir yandan elmacık kemiklerini daha da belirginleştirirken diğer yandan yüzün oval yapısına daha karakteristik bir hava katıyor. Siz de bu sezon Atasun Optik’in en güzel damla güneş gözlük modelleri koleksiyonu ile tanışmak için acele edin. Yaza damgasını vuracak birbirinden şık ve trend damla form güneş gözlükleri Atasun Optik mağazalarında ve online alışveriş sitesinde en hesaplı fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bu yazın keyfini siz de tarzınızı yüz tipinize en uygun formla buluşturan Atasun Optik damla güneş gözlük modelleri ile çıkarın. Yüzlerce farklı modelleri ve birbirinden ünlü güneş gözlük markalarıyla yüz tipinize en uygun güneş gözlük modelleri ile tanışmanızı sağlayan Atasun Optik; kadın, erkek ve çocuklar için farklı tarz ve modelleriyle sizleri buluşturacak.