Carrera Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak için arayışa geçtiğiniz zaman, size uygun olan bir modeli bulmakta zorlanıyor musunuz? Öyleyse, Atasun Optik ile tanışmadınız demektir. Bütün dünyaya adını duyurmuş olan sevilen birçok markanın orijinal güneş gözlüğü modellerinin hepsini Atasun Optik’te bir arada inceleyebilirsiniz. Sizin yüz tipinize en çok gidecek olan gözlüğü bulabilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Devamı

 

 

% 70
İndirim

1.000 TL

300 TL


% 70
İndirim

1.200 TL

360 TL

Carrera Erkek Güneş Gözlükleri

Wilhelm Anger’ın 1956 yılında Carrera Panamericana araba yarışından esinlenerek yarattığı markası Carrera, güneş gözlüğü sektöründe önde gelen markalar arasında yer alıyor. Sporcular ile işbirliği yapılarak üretime sunulan markanın özellikle erkekler için sunduğu Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri oldukça dikkat çekici. Carrera erkek güneş gözlüğü, özellikle pilot tipi modeliyle bakımlı, spor ve şık erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Yüz tipinize ve hattınıza göre seçeceğiniz Carrera erkek güneş gözlükleri, oval, köşeli ve çekik gibi farklı formlardan oluşuyor. Titanyum ve karbon fiber malzemelerden üretilen özel çerçevelere sahip olan Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri yüksek kaliteli polarize camlarıyla da dikkat çekiyor. Zevkinize göre degrade ve tek renk şeklinde seçeceğiniz bu özel camlar, gözlerinizi zararlı UV ışınlarında %100 koruyor. Her yaşa hitap eden Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri, kahverengi, siyah, lacivert, gri gibi farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

Siparişinizi verdikten sonra sadece 2 gün içerisinde kapınıza gelecek olan Carrera erkek güneş gözlüklerini dilediğiniz Atasun Optik noktasına giderek 14 gün içerisinde iade edebilir, 30 gün içerisinde ise değiştirebilirsiniz. 2 yıllık üretici garantisi ile sahip olacağınız Carrera erkek güneş gözlüğü bakım ve temizliğini dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından yaptırabilirsiniz. Atasun Optik’in özel avantajları ve peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile Carrera erkek güneş gözlüğü modellerine sahip olmanız için tek tık yeterli!