Fossil Erkek Güneş Gözlükleri

Doğru güneş gözlüğünü seçmek önemlidir. Seçeceğiniz güneş gözlüğü, hem yüz hatlarınıza uygun, hem tarzınızı yansıtacak hem de kendinizi rahat hissettirecek bir model olmalı. İşte Atasun Optik bu noktada devreye giriyor ve sizlere birinden farklı birçok markanın güneş gözlüğü modellerini bir arada sunuyor. Devamı

 

SIRALA :

 

% 50
İndirim

190 TL

380 TL

Fossil Erkek Güneş Gözlükleri

1984 yılında Amerika’da kurulan, vintage tarzın öncülerinden Fossil, erkekler için ürettiği güneş gözlüğü modelleri ile oldukça dikkat çekiyor. “Uzun Ömürlü Vintage” sloganını bütün dünyaya yayan Fossil erkek güneş gözlüğü modelleri tarz sahibi erkeklere hitap ediyor. Şık ve otantik modelleri ile öne çıkan Fossil erkek güneş gözlükleri tarzından ödün vermeyen erkekler ile birebir uyum sağlıyor. Kendini her daim modern ve zamansız hisseden tarz sahibi erkeklerin severek kullandığı Fossil erkek güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’te inceleyebilirsiniz.

Fossil erkek güneş gözlüğü modelinizi nasıl alırdınız? Damla, köşeli ya da yuvarlak, seçim sizin! Yüz tipinize en uygun formda seçme şansınızın bulunduğu Fossil erkek güneş gözlükleri, mavi, kahverengi, gri, siyah gibi farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Renkli, tek renk ve degrade cam stillerinde inceleyebileceğiniz Fossil erkek güneş gözlükleri sadece size şıklık katmakla kalmıyor, aynı zamanda gözleriniz için UV ışınlardan %100 koruma sağlıyor.

2 yıllık üretici garantisi, silme bezi ve temizleme spreyi ile siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza gelen Fossil erkek güneş gözlüğü modellerini dilediğiniz Atasun Optik noktasına 14 gün içerisinde iade edebilir, 30 gün içerisinde değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınız zaman süresiz ve ücretsiz olarak Atasun Optik noktalarından bakım ve temizliğini yaptırabileceğiniz Fossil erkek güneş gözlükleri, peşin fiyatına 9 taksit avantajı ve özel fırsatlara sizin olabilir.