Gucci Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak için sokak sokak, mağaza mağaza gezmenize gerek yok! Atasun Optik, dünyanın en sevilen güneş gözlüğü markalarını tek tıkla kapınıza getiriyor. Tarzınıza, zevkinize, yüz tipinize göre seçeceğiniz güneş gözlüklerini yaz kış demeden her mevsim kullanabilirsiniz. Sadece kadınların değil, erkeklerin de kendilerine göre bir güneş gözlüğü modeli bulabileceği Atasun Optik’in özel fırsatlarını sakın kaçırmayın! Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.800 TL

1.350 TL


1.700 TL

1.275 TL

Gucci Erkek Güneş Gözlükleri

1921 yılında İtalya’da Guccio Gucci tarafından yaratılan marka Gucci, tekstil, giyim, çanta, kozmetik gibi ürünlerin yanı sıra güneş gözlükleriyle de dikkat çekiyor. Dünyanı en prestijli markaları arasında yer bulan Gucci’nin erkekler için özel olarak tasarladığı güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’te bulabilirsiniz. Sofistike tarza sahip olan her erkeğin takmaktan zevk alacağı Gucci erkek güneş gözlükleri ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Lüksün bir diğer adı olarak da bilinen Gucci erkek güneş gözlükleri oval, köşeli ve çekik formları ile dikkat çekiyor. Yeşil ve kırmızı renklerden oluşan logosunu güneş gözlüklerine de taşıyan Gucci erkek güneş gözlükleri kaliteli ve sağlam camlara sahip. Degrade, renkli ve tek renk olarak ayrılan Gucci erkek güneş gözlüğü modelleri UV ışınlarına karşı da %100 koruma sağlıyor. Şıklığı hiçbir zaman elden bırakmayan erkekler için ideal bir seçim olan Gucci erkek güneş gözlükleri, Atasun Optik ayrıcalıkları ile sizin olabilir.

2 yıllık garanti belgesi, temizleme spreyi ve silme bezi ile orijinal kutusundan sipariş verdikten sadece 2 gün sonra kapınıza teslim edilen Gucci erkek güneş gözlüğü ile yaz kış demeden şıklığınızı koruyabilirsiniz. Gucci erkek güneş gözlüğünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde dilediğiniz Atasun Optik noktasından iade işlemini gerçekleştirebilir, 30 gün içerisinde de değiştirebilirsiniz. Ömür boyu ücretsiz bakım ve temizlik hizmeti veren Atasun Optik’in peşin fiyatına 9 taksit fırsatları ile sunduğu Gucci erkek güneş gözlüğü modellerine sahip olmak için tek bir tık yeterli!