Guess Erkek Güneş Gözlükleri

En sevilen markaların en sevilen güneş gözlüğü modellerini bir arada incelemeye ne dersiniz? Sadece yaz aylarında değil, bahar ve kış aylarında da severek kullandığınız güneş gözlükleri en sevilen aksesuarlar arasında yer alıyor. Aksesuar olmanın yanı sıra, gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından da koruyan kaliteli güneş gözlükleri Atasun Optik fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Devamı

 

 

% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL

Guess Erkek Güneş Gözlükleri

1981 yılında Amerika’da kurulduğundan beri bütün dünyaya adını duyurmayı başaran İtalyan kökenli Guess, giyim, takı, çanta, ayakkabı saat üretiminin yanı sıra modern ve çarpıcı güneş gözlükleriyle de dikkat çekiyor. Sadece kadınlar için değil, erkekler için de kaliteli ve şık Guess güneş gözlüğü modelleri bulmak mümkün. Canlı ve dinamik çizgileriyle gençlere ve her daim kendini genç hissedenlere hitap eden Guess erkek güneş gözlükleri ile enerjik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yenilikçi tasarımları sayesinde erkeklerin severek kullandığı Guess erkek güneş gözlüğü modelleri ile çağa ayak uydurabilirsiniz.

Damla ya da köşeli, güneş gözlüğünüzün formunu seçmek sizin elinizde! Guess erkek güneş gözlükleri renkli, sıra dışı ve çarpıcı renkleriyle de dikkat çekiyor. Düz siyah ya da gri renklerde Guess erkek güneş gözlüğü modellerinden seçim yapabileceğiniz gibi renkli saplı Guess erkek güneş gözlükleri arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Son yılların en moda camları arasında bulunan ayna cam ve degrade cam seçenekleri bulunan Guess erkek güneş gözlükleri aynı zamanda gözlerinizi zararlı UV ışınlarından %100 koruyor.

Guess erkek güneş gözlüklerinden dilediğinizi sipariş verdikten sadece 2 gün sonra gözlüğünüze kavuşabilirsiniz. 2 yıllık üretici garantisi, temizleme bezi ve spreyi ile kapınıza teslim edilen Guess erkek güneş gözlüğünü 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içerisinde ise değiştirebilir ve dilediğiniz zaman bakım ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Modanın peşini bırakmayan genç erkekler için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkan Guess erkek güneş gözlüğü modelleri arasından dilediğinizi seçerek Atasun Optik’in peşin fiyatına 9 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.