Heritage Erkek Güneş Gözlükleri

Kendinize iyi ve kaliteli bir güneş gözlüğü almaya karar verdiniz, ama doğru seçimi yapmakta zorlanıyor musunuz? O zaman mutlaka Atasun Optik’in seçeneklerine bakmalısınız. Birbirinden farklı birçok markanın uygun fiyatlı güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’te bir arada inceleyebilirsiniz. Yaz kış demeden gözünüzden çıkartmak istemeyeceğiniz güneş gözlüğü modelleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor. Devamı

 

 
Heritage Erkek Güneş Gözlükleri

Alacağınız güneş gözlüğünün kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sokakta yürürken, plajda güneşlenirken ya da araba kullanırken takacağınız güneş gözlüğü sadece size havalı bir görünüm katmakla kalmamalı, aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarında gözlerinizi koruyacak kadar yüksek bir kaliteye sahip olmalı. Bu fonksiyonların bir arada olması işi pahalılaştırır diyorsanız, yanılıyorsunuz, çünkü Heritage’ın erkek güneş gözlüğü modelleri hem kalitesi ile hem de uygun fiyatları ile yüzünüzü güldürüyor.

Heritage erkek güneş gözlüğü modelleri, çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Yüz tipinize uygun olarak seçim yapacağınız Heritage erkek güneş gözlükleri, oval, köşeli, damla ve yuvarlak olarak farklı seçeneklerde sunuluyor. Degrade, tek renk ve polarize cam seçenekleri bulunan Heritage marka erkek güneş gözlüğü %100 polarize olma özelliği taşıyor. Günlük yaşantınızda ağırlık olarak giyindiğiniz kıyafet renklerine göre seçeceğiniz erkek güneş gözlüğünün yeşil, altın, gümüş, siyah, kahverengi gibi birçok farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Heritage erkek güneş gözlüğü siparişinizi verdikten 2 gün sonra kapınıza teslim ediliyor. 2 yıllık üretici garantisi, temizleme spreyi ve silme bezi ile birlikte orijinal kutusunda sahip olabileceğiniz Heritage erkek güneş gözlüğünüzü bakım ve temizliğinizi dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından yaptırabilirsiniz. Gözlüğünüzü aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içerisinde de değiştirebilirsiniz. Atasun Optik’in kaçınılmaz avantajları ve peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla Heritage erkek güneş gözlüklerine sahip olmak için dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.