Persol Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak istediğiniz zaman karşınıza birçok seçenek çıkabilir ama önemli olan, orijinalliği kanıtlanmış, kaliteli, dayanıklı, güneşin zararlı ışınlarından gözlerinizi koruyan ve uygun fiyatlı bir model seçmektir. Bu noktada devreye giren Atasun Optik, sadece kadınlara değil, erkeklere de birbirinden farklı güneş gözlüğü modelleri inceleme ve satın alma imkanını sunuyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.250 TL

938 TL


% 25
İndirim

970 TL

728 TL

Persol Erkek Güneş Gözlükleri

1917 yılında İtalya’da Giuseppe Ratti tarafından kurulan Persol, dünyanın en köklü güneş gözlüğü markaları arasında yer alıyor. Adında “Per il sole” yani “Güneş için” anlamını taşıyan Persol güneş gözlükleri tarz sahibi erkeklerin her daim severek kullandığı bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Persol erkek güneş gözlüğü modellerinin menteşelerinde eski savaşçıların gücünden esinlenmiş bir kılıç süslemesi yer alıyor. Şehirli, modern ve kendine güvenen erkekler Persol erkek güneş gözlükleri ile yaz kış demeden her daim havalı olmanın keyfini sürüyor.

Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan Persol güneş gözlüğü modelleri özellikle erkeklere çok yakışıyor. Yuvarlak cam formuyla dünyaya adını duyuran Persol erkek güneş gözlükleri, oval ve köşeli çerçeveleriyle de dikkat çekiyor. Yüz tipinize göre seçebileceğiniz Persol erkek güneş gözlükleri, saplarında bulunan yay sistemi sayesinde esneklik sağladığından baş bölgesinde oluşan baskıyı azaltarak baş ağrılarını önlüyor. Kahverengi, siyah, turuncu gibi farklı renklerde inceleyebileceğini Persol erkek güneş gözlükleri, degrade, tek renk ve polarize camlarıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın en prestijli güneş gözlüğü markaları arasında bulunan Persol’un erkek güneş gözlüğü modellerinden dilediğinize sipariş verdikten 2 gün sonra sahip olabilirsiniz. Orijinal kutusu, temizleme spreyi, silme bezi ve 2 yıllık üretici garantisi ile kapınıza gelen Persol erkek güneş gözlüklerini Atasun Optik noktalarına 14 gün içinde iade edebilir, 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Persol erkek güneş gözlüklerine Atasun Optik’in kaçınılmaz avantajları ve peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatları ile sahip olmak için tek bir tık yeterli!