Solaris Erkek Güneş Gözlükleri

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü arayışındaysanız, Atasun Optik’in geniş yelpazeli ürünlerine bakmadan kararınızı vermeyin. Aklınıza gelebilecek bütün güneş gözlüklerini Atasun Optik’te bir arada inceleyebilirsiniz. Erkeklerin yolda, plajda hatta araba kullanırken kullanmaktan vazgeçemeyeceği kaliteli ve şık güneş gözlüğü modelleri Atasun Optik’te! Devamı

 

 
Solaris Erkek Güneş Gözlükleri

Hem tarzınızı yansıtacak hem de güneşin zararlı ışınlarından sizi koruyacak kaliteli Solaris Classic erkek güneş gözlükleri kaliteyi ve uygun harmanlayarak bir arada sunuyor. Söz konusu aksesuar olduğu zaman fazla seçeneğe sahip olmayan erkekler Solaris Classic erkek güneş gözlüğü modelleri ile hem kendilerine hoş bir tarz yaratıyor hem de gözlerini güneş ışınlarından korumuş oluyor.

Birçok farklı seçeneği ile sunulan Solaris Classic erkek güneş gözlükleri, altın, gri, mavi, gümüş, pembe, mor, kahverengi, siyah, kırmızı, lacivert gibi renklerle adeta renk paletinden ilham alıyor. Yüz tipinize göre, oval, çekik ya da köşeli olarak inceleyebileceğiniz Solaris Classic erkek güneş gözlüğü aynı zamanda degrade, tek renk, ayna ve polarize camları ile dikkat çekiyor. Camın içinden geçen ışığın miktarını azaltan aynalı Solaris Classic erkek güneş gözlüğü modelleri erkeklerin en çok beğendiği modeller arasında yer alırken, polarize camlı Solaris Classic erkek güneş gözlükleri ise yansımayı önleyip yüksek görüş netliği sağladığından tavsiye ediliyor.

Orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garanti belgesi, temizleme spreyi ve silme bezi ile sahip olabileceğiniz Solaris Classic erkek güneş gözlüğü modellerine teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından bakım ve süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Solaris Classic erkek güneş gözlükleri siparişinizden sonra 2 gün içinde kapınızda olsun istiyorsanız, beğendiğiniz ürünü peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlardan yararlanarak sepetinize ekleyebilirsiniz.