Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Solaris Polarize Erkek Güneş Gözlükleri

Sadece kadınların değil, erkeklerin de yaz kış demeden takmaktan vazgeçemediği erkek güneş gözlükleri Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor. Kaliteli markaların erkek güneş gözlüğü modellerini uygun fiyatlarla sizlere sunan Atasun Optik, güneş ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan polarize güneş gözlükleriyle de dikkat çekiyor. Devamı

 

En Çok Satanlar

Solaris Polarize Erkek Güneş Gözlükleri

Her erkek güneş gözlüğü takmak ister, ama takacağı güneş gözlüğünün yüzüne uygun olması, tarzına uyum sağlaması, gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruması ve uygun fiyatlı olması gerekir. Atasun Optik, Solaris Polarize erkek güneş gözlüğü modelleri ile bu bütün gereklilikleri bir arada topluyor. Solaris Polarize erkek güneş gözlükleri sadece polarize camları ile sağlıklı bir görüş sunmakla kalmıyor, aynı zamanda ilgi çekici tasarımları ile havanızı değiştiriyor.

Soalris Polarize erkek güneş gözlükleri, altın, gri, kahverengi, siyah, kırmızı gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Yüz tipinize uygun şekilde çekik, köşeli ya da oval olarak seçeceğiniz Solaris Polarize erkek güneş gözlükleri özel polarize camları ile size yüksek görüş netliği sağlıyor. Yansımaları önleyen, kontrastı artıran Solaris Polarize erkek güneş gözlükleri yüksek kalitesinden ötürü güneş ışınlarının yarattığı baş ağrılarını da azaltıyor. UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan Solaris Polarize erkek güneş gözlüğü modelleri tarzına ve göz sağlığına önem vere erkekler için biçilmiş kaftan!

Seçiminizi yaptıktan sadece 2 gün sonra kapınıza teslim edilen Solaris Polarize erkek güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik noktalarına götürerek 14 gün içinde iade edebilir ve 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. 2 yıllık üretici garantisi ile sizin olabilecek Solaris Polarize erkek güneş gözlüklerinin ücretsiz bakım ve temizliğini dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından yaptırabilirsiniz. Dünyaya çok daha farklı bir çerçeveden bakmanızı sağlayan Solaris Polarize erkek güneş gözlüklerine peşin fiyatına 9 taksitle sahip olmak için tek bir tuş yeterli.