Solaris Polarize Erkek Güneş Gözlükleri

Sadece kadınların değil, erkeklerin de yaz kış demeden takmaktan vazgeçemediği erkek güneş gözlükleri Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor. Kaliteli markaların erkek güneş gözlüğü modellerini uygun fiyatlarla sizlere sunan Atasun Optik, güneş ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan polarize güneş gözlükleriyle de dikkat çekiyor. Devamı

 

 
Solaris Polarize Erkek Güneş Gözlükleri

Her erkek güneş gözlüğü takmak ister, ama takacağı güneş gözlüğünün yüzüne uygun olması, tarzına uyum sağlaması, gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruması ve uygun fiyatlı olması gerekir. Atasun Optik, Solaris Polarize erkek güneş gözlüğü modelleri ile bu bütün gereklilikleri bir arada topluyor. Solaris Polarize erkek güneş gözlükleri sadece polarize camları ile sağlıklı bir görüş sunmakla kalmıyor, aynı zamanda ilgi çekici tasarımları ile havanızı değiştiriyor.

Soalris Polarize erkek güneş gözlükleri, altın, gri, kahverengi, siyah, kırmızı gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Yüz tipinize uygun şekilde çekik, köşeli ya da oval olarak seçeceğiniz Solaris Polarize erkek güneş gözlükleri özel polarize camları ile size yüksek görüş netliği sağlıyor. Yansımaları önleyen, kontrastı artıran Solaris Polarize erkek güneş gözlükleri yüksek kalitesinden ötürü güneş ışınlarının yarattığı baş ağrılarını da azaltıyor. UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan Solaris Polarize erkek güneş gözlüğü modelleri tarzına ve göz sağlığına önem vere erkekler için biçilmiş kaftan!

Seçiminizi yaptıktan sadece 2 gün sonra kapınıza teslim edilen Solaris Polarize erkek güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik noktalarına götürerek 14 gün içinde iade edebilir ve 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. 2 yıllık üretici garantisi ile sizin olabilecek Solaris Polarize erkek güneş gözlüklerinin ücretsiz bakım ve temizliğini dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından yaptırabilirsiniz. Dünyaya çok daha farklı bir çerçeveden bakmanızı sağlayan Solaris Polarize erkek güneş gözlüklerine peşin fiyatına 9 taksitle sahip olmak için tek bir tuş yeterli.