Fossil Güneş Gözlükleri

Güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 koruma sağlayabileceğiniz Fossil güneş gözlüğü modellerinde tek renkli ve degrade cam malzemeler de kullanılmaktadır. Günün her anında kullanabileceğiniz Fossil imzalı güneş gözlükleri ile göz kamaştırıcı bir havaya sahip olabilirsiniz. Stilinize farklı bir hava katabileceğiniz ve ufak bir dokunuş ile tamamen yenilenmiş bir stile sahip olabileceğiniz Fossil güneş gözlükleri Atasun Optik online alışveriş mağazasında ve Atasun Optik mağazalarında sizleri fırsatlar eşliğinde bekliyor. Devamı

 

SIRALA :

 

90 TL

300 TL

Fossil Güneş Gözlükleri

Amerika’da 1984 yılında kurulan Fossil kısa süre içerisinde adını bütün dünyaya duyurmayı başarmış bir markadır. Güneş gözlüğü modelleri ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Fossil güneş gözlüğü tasarımları vintage tasarım etkileri taşıyan güneş gözlüğü tasarımları olarak ön plana çıkıyor. Güneş gözlüklerini vintage bir duruş sergilemek isteyen kişilere sunan Fossil stil sahibi kişilerin ilk tercihleri arasındadır.

Fossil güneş gözlük vintage stilini en otantik duruşu ile dışarıya yansıtabilecek güneş gözlükleridir. Kaliteli malzemeler ile üretilen Fossil güneş gözlüğü modelleri geçmiş dönemin izlerinizi modern tasarım dokunuşlar ile günümüze uyarlayarak sizlere sunuyor.

Modası geçmeyecek zamansız tasarımlara imza atan Fossil Atasun Optik güvencesi ile sizlerle, Seçim yapmakta zorlanacağınız Fossil güneş gözlüğü modelleri arasında köşeli, damla, yuvarlak ve oval gibi farklı güneş gözlüğü tasarımları mevcuttur. Her kişinin yüz şekline uyum sağlayabilecek birer modelin yer aldığı Fossil güneş gözlüğü tasarımları aynı zamanda göz sağlığınızı da koruyabilmenizi sağlar.