Fossil Güneş Gözlükleri

Tarzınıza, zevkinize ve yüz şeklinize göre birçok farklı güneş gözlüğü modelini bir arada inceleyebileceğiniz Atasun Optik, en iyi markaları bir arada sunuyor. Dünyanın önde gelen markaların güneş gözlüğü modelleri hakkında detaylı bilgileri Atasun Optik’in online platformunda 10:00 ile 22:00 arasında verilen canlı destek hizmeti sayesinde öğrenebilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :

 

90 TL

300 TL

Fossil Güneş Gözlükleri

Amerika’da kurulduğu 1984 yılından beri bütün dünyaya adını duyuran Fossil, güneş gözlüğü modelleriyle de dikkat çekiyor. Vintage tarzı bütün modellerine yansıtan Fossil güneş gözlükleri, “Uzun Ömürlü Vintage” sloganı ile kadın erkek demeden herkese hitap ediyor. Tarz sahibi olanların takmaktan vazgeçemeyeceği Fossil güneş gözlükleri şık ve otantik modellere sahip. En kaliteli malzemelerle üretilen Fossil güneş gözlüğü modelleri geçmişle gelecek arasında köprü kuruyor.

Hiçbir zaman modası geçmeyecek tasarımlara sahip olan Fossil güneş gözlükleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Çekik, köşeli, damla, yuvarlak, oval gibi birçok farklı formda inceleyebileceğiniz Fossil güneş gözlükleri, her yüz şekline uyum sağlıyor. Birçok farklı renk seçeneği ile sunulan Fossil güneş gözlüğü modelleri güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 koruma sağlamasıyla da dikkat çekiyor. Tek renkli ve degrade cam tipleri bulunan Fossil güneş gözlüğü modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Siparişinizi verdikten en geç 3 gün sonra kargolanan, 2 yıllık üretici garanti belgesi, temizleme spreyi, silme bezi ve orijinal kutusu ile kapınıza teslim edilen Fossil güneş gölükleri ile ilgili yaşadığınız sorunlarda Atasun Optik noktalarına giderek ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebileceğiniz, 30 gün içinde ise değiştirebileceğiniz Fossil güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sahip olmak için sadece tek tuş yeterli.