Geometrik Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri, Atasun Optik’te hem stilinize hem de yüz şeklinize uyumlu modelleriyle göz kamaştırmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü güneş gözlük markalarının en trend modellerini sizler için bir araya getiren Atasun Optik, sezonun en heyecanlı güneş gözlük modeli olan geometrik stil güneş gözlüklerini Osse, Rayban, Mustang, Seen Fashion, Instyle, Bvlgari ve Dolce Gabbana gibi ünlü markalar ile birlikte sizlere ulaştırıyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

650 TL

488 TL


% 25
İndirim

650 TL

488 TL

Geometrik Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Beşgen ve altıgen başta olmak üzere çokgen şeklinde asimetrik güneş gözlük modelleri sezonun en trend aksesuarları olma yolunda hızla ilerliyor. Oldukça iddialı tasarımlar olarak göze çarpan geometrik güneş gözlük modelleri şekline ve büyüklüğüne bağlı olarak hemen hemen her yüz tipine de uyum sağlamaktadır. Buna karşın köşeli özellikleriyle yüzün daha karakteristik bir duruş kazanmasına yardımcı olan bu gözlük modellerinin, oval ve yuvarlak yüz şekline sahip olan kişiler için daha çok dikkat çektiğini söylemek mümkün.

Siz de bu sezon tarzınızı yüz tipinize en doğru bir şekilde yansıtmak için acele edin. Yüzlerce model ve markasıyla Atasun Optik, asimetrik gözlüklerin en trend modellerini Atasun Optik geometrik form güneş gözlük koleksiyonunda bir araya getirdi. Siz de kadın, erkek ve çocuklar için farklı tarz ve modellerde oluşturulan Atasun Optik geometrik form güneş gözlük koleksiyonu ile tanışmaya başlayın, yaz bitmeden tarzını yansıtın.