Gümüş Gri Güneş Gözlükleri

Pantone Renk Enstitüsü’nün bu yılın moda renkleri arasından belirlediği gümüş gri, güneş gözlüklerinin de olmazsa olmazlarından. Cool olmak ve her daim bakımlı görünmek isteyenlerin rengi olan gümüş gri, pek çok kombine uyum sağlamasıyla da kolaylık sağlıyor.  Devamı

 

 

% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

1.100 TL

825 TL

Mütevazı Ama İddialı Gümüş Gri ve Tonlarının YükselişiGümüş gri, tüm dünyada hem cool hem de her daim moda olan bir renk. Ne siyah kadar kesin, ne de beyaz kadar naif... Ama her zaman göz alıcı ve şık! Pantone Renk Enstitüsü de 2016-2017 sonbahar/kış sezonu için gümüş gri rengin önemine dikkat çekiyor. Gümüş griler her şartta şık görünmek ve dikkat çekmek isteyen erkek ve kadınlara alternatif oluyor. Moda dünyası da gümüş gri kıyafetleri farklı renklerle kombinleyerek, rengin asaletini sonuna kadar kullanıyor.

2017 kadın güneş gözlüğü modasında yerini aldı bile!

Moda dünyası gümüş gri rengi öne çıkarırken, güneş gözlüklerinde de bu rengin es geçileceği düşünülemezdi tabii ki... 2017 sonbahar/kış sezonunda olduğu gibi, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde de bol bol gümüş gri güneş gözlüklerini göreceğiz. Bu yıl hemen hemen her markada, çeşit çeşit gümüş gri renkli güneş gözlüğü bulmanız mümkün; ancak önemli olan tabii ki yüz tipinize uygun olanı tercih etmeniz. Gümüş gri güneş gözlüklerinde oval, damla, yuvarlak, köşeli ve cat eye formlarında farklı tarzlarda modelleri görmek mümkün. Tek renk güneş gözlüğü camlarının yanı sıra koyulu ve açıklı degrade camlar, aynalı camlar ve yansımaları önleyip, kontrastı artıran polarize cam seçenekleri ilginizi çekebilir. Bu çeşitlilik sayesinde, farklı tarz ve kombinasyonlardaki kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Gümüş gri ve tonlarıyla erkekler çok daha güçlü görünecek

Erkek güneş gözlüklerinde de gümüş gri rengin yeri bir başka. Cool, güçlü, karizmatik ve dikkat çekici görünmek isteyen erkekler, gümüş gri ve tonlarını gerek kıyafetlerinde gerekse aksesuarlarında sık sık kullanacak. Bana hangi gözlük yakışır diye soran erkeklere ise önerimiz, yüz tipinizi ve tarzınızı dikkate alıp bunlara uygun modellerden seçmeniz... Bu yıl erkeklerde yuvarlak çerçeveli ve gümüş gri tonlardaki güneş gözlükleri modern bir hava yaratırken, etkileyici bir duruş sergilenmesine de yardımcı olacak. Pilotlar için tasarlanan ve modası hiç geçmeyen Aviator modelinde de gümüş gri renkler es geçilmemiş. Bu modeller her erkeği daha cezbedici kılacak. Aviator’un çift köprülü modelleri ve aynalı camları da ayrıca dikkat çekecek.

Erkekler için çok ideal

2017 erkek güneş gözlüğü modellerinde de açıklı koyulu espresso kahverengi sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle açık tonlardaki Aviator model güneş gözlükleri, yine cool duruşun sembolü oluyor. Espresso kahve erkek güneş gözlüklerinde oval, yuvarlak, Wayfarer ve dikdörtgen modeller de öne çıkıyor. Yüz şekline göre farklılık gösteren espresso kahve güneş gözlüklerinde birçok seçenek, her bütçeye hitap ediyor.

Moda dünyasında iddialı gümüş gri tonlar

Modacılar da düzenledikleri defilelerde gümüş grinin cool, mütevazı ama bir o kadar da iddialı halini öne çıkardı. Marissa Webb, sonbahar/kış koleksiyonunda gümüş gri pantolon ve kazağı seher kırmızısı tonlarında bir hırka ile kullanarak gümüş grinin nasıl renkli ve dikkat çekici bir hale getirilebileceğini kanıtladı. Benzer bir şekilde Stella McCartney de gümüş gri ile kırmızı kombinasyonlarını öne çıkardı. Michael Kors ise gümüş gri kazak ve pantolon kombinini mavi çizgili gömlek ve mavi pelüşle birleştirerek rengin eğlenceli yönünü ortaya çıkardı. Zac Posen ise pullu objelerin kullanıldığı tulumlarıyla moda tutkunlarının kalbini kazandı. Böylece Posen, gümüş grinin klasik ve zamansız olabildiğini kanıtladı. Ünlü zincir giyim mağazalarında da gümüş gri, şık ve günlük seçenekler ile kullanıldı. Bu gizemli ve ciddi rengi kabanlarda ve pantolonlarla kullanmak ve üstelik bunu gümüş gri aynalı camlı güneş gözlükleri ile kombinlemek sizi daha karizmatik ve etkileyici kılabilir.