Facebook ile Giriş Yap

Hardal - Kahve Güneş Gözlükleri

Ne soluk ne de çok renkli ama her daim canlı hardal kahve, dört mevsime damgasını vuruyor. Şimdi sıra bahar ve yaz mevsiminde... 2018 kadın ve erkek güneş gözlüklerinde de ön planda olacağı aşikar olan hardal kahve renkteki güneş gözlükleri her türlü kıyafetle kombinlenebilirken, dikkat çekmenizi de sağlıyor. Devamı>

 

 

% 25
İndirim

1.050 TL

1.400 TL


% 50
İndirim

250 TL

500 TL


% 25
İndirim

825 TL

1.100 TL


% 25
İndirim

563 TL

750 TL


% 25
İndirim

750 TL

1.000 TL


% 25
İndirim

443 TL

590 TL


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


% 25
İndirim

720 TL

960 TL


% 25
İndirim

675 TL

900 TL


% 25
İndirim

675 TL

900 TL


690 TL

920 TL


480 TL

640 TL


413 TL

550 TL

Hardal - Kahve Güneş Gözlükleri

Pantone Renk Enstitüsü’nün de listesinde yer alan hardal kahve, sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Farklı şekil ve tonlardaki hardal kahve güneş gözlükleri ile geçtiğiniz her yerde kendinize baktıracağınız garanti.

Zamansız bir renk olan hardal kahve, sadece önümüzdeki yaz aylarında değil her mevsim tüm kıyafet, ayakkabı ve aksesuar çeşitleriniz ile kullanabileceğiniz özelliği ile de öne çıkıyor. Hardal kahve, bu sezon sadece güneş gözlüklerinde değil, kadın ve erkek modasında da tartışılmaz bir yere sahip. Bu sayede hardal kahve güneş gözlüklerinizi aynı tonlardaki kıyafetleriniz ile de kullanmanız mümkün oluyor.

Kadınlar daha çekici olacak!

Hardal kahvenin 2018 kadın güneş gözlüğü modasındaki yerine gelirsek; yuvarlak, kelebek, kare ve oval olmak üzere türlü türlü güneş gözlüğü çerçevesinde kendisine yer bulduğunu söylemek mümkün.

Çerçevelerde olduğu gibi camlarda da çeşitlilik görülüyor. Koyu kahverengiden açık kahverengiye doğru şekillenen degrade camların yanı sıra, kullanan kişinin gözlerinin görünmesini sağlayan açık kahverengiler de oldukça popüler.

Ayrıca leopar çerçeveli güneş gözlükleri simsiyah, açık kahverengi ve seher kırmızısı camlarla da müthiş bir ahenk sağlıyor. Hem altın ve gümüş renkli tel çerçevelerle hem de kemik çerçevelerle oldukça iyi duruyor. Kare çerçeveler, etrafı teller ile süslü güneş gözlükleri ise dikkat çekmek isteyenlerin favorisi olacak.

Erkekler Hardal Kahveyle Dikkat Çekecek

Hardal kahve modasını es geçmeyen erkek güneş gözlüklerinde de dikdörtgen ve köprülü modeller karşımıza çıkıyor. Erkeklerde de kadınlar gibi leopar çerçeveler ön planda olacak. Gerek dikdörtgen gerekse leopar çerçeveli güneş gözlükleri yine cool duruşu simgeleyecek. Yüz şekline göre farklılık gösteren hardal kahve rengindeki güneş gözlüklerinde birçok seçenek, her bütçeye hitap ediyor.

Moda Dünyasını Salladı

Bu sezon modacılar da hardal kahveden etkilendiklerini saklamıyor. Hardal kahve tonlarındaki kıyafetler egzotik ve farklı görünmeye olanak sağlıyor. Sonbahar ve kış mevsiminde dikkat çekmek isteyenlerin vazgeçilmez rengi olan hardal kahve modeller moda dünyasında güneşli sarıların baharatlı rengiyle bir araya gelmesiyle oluşuyor. Bu sezon sonbahar/kış moda haftalarında da modacılardan bazıları kıyafetlerini hardal kahve tonlarındaki süsleme veya aksesuarlarla tamamladı. Chloe, kış mevsiminde tül elbisesini deri çizmelerle eşleştirerek macerayı seven kadınların dikkatini çekti. Valentino hardal kahve elbiselerin narin ve yumuşak tarafını ön plana çıkarırken, elbiselerini tülle süsledi. Moda dünyasının ünlü markaları bu rengi kadife parçalarla, ayak bileğinde biten botlarla ve sandaletlerle kombinledi.