Heritage Güneş Gözlükleri

En beğenilen ve trendlere uyumlu olarak dizayn edilen Heritage imzalı güneş gözlükleri Atasun Optik güvencesi ile sizleri bekliyor. Dünyanın en fazla tercih edilen markaları arasında bulunan Heritage gözlükleri ile sizlerde modern, dinamik ve güçlü bir stil oluşturmaya başlayabilirsiniz. Güneş gözlüğü tutkunlarına özel koleksiyonları ile ilgi çeken ünlü marka şık olmak isteyen ve kendine özgü kombinler oluşturmak isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Devamı

 

 

 

% 70
İndirim

500 TL

150 TL

Heritage Güneş Gözlükleri

Stil sahibi olan kişilerin vazgeçilmezi haline gelen Heritage güneş gözlüğü modelleri Atasun Optik farkı ile sizlerle buluşuyor. Çerçeve detaylarına özen gösteren markanın güneş gözlüklerini günün her anında sizler de kullanabilirsiniz. Yepyeni ve özgün bir tarz yaratabileceğiniz Heritage güneş gözlükleri sayesinde göz kamaştırıcı stiliniz girdiğiniz her ortamda dikkat çekecek.

Zarif ve sade duruşunu ilgi çekici tasarım dokunuşları ile süsleyen Heritage güneş gözlükleri ile siz de modaya ayak uydurmaya başlayın. Erkek, kadın ve unisex güneş gözlüğü modellerini çarpıcı tasarımlar eşliğinde hayata geçiren Heritage, sezona damga vuracak stilleri oluşturabilmeniz için sizleri bekliyor.

UV ışınlarına karşı direnç gösterebilecek malzemeler ile tasarlanan Heritage güneş gözlükleri aynı zamanda göz sağlığınızı da güven altında tutacak. Yuvarlak, kare ve üçgen gibi farklı yüz tiplerine uyumlu güneş gözlükleri tasarlayan Heritage, Atasun Optik ayrıcalığı ile sizlere en ekonomik fiyatlar eşliğinde sunuluyor. Atasun Optik’in online alışveriş mağazasından sahip olabileceğiniz Heritage güneş gözlüklerine dilerseniz Atasun Optik mağazalarından da sahip olabilirsiniz.