Sanal Deneme

Gözlükleri doğrudan ekranınızdan deneyin

 • Onları istediğiniz kadar deneyin
 • Videonuz 4 hafta süreyle kaydedilecek
 • Sağ üst taraftaki çöp kutusu simgesine tıklayarak istediğiniz zaman videonuzu silebilirsiniz
Şimdi dene

I-BLOCK I-BLOCK +00.00 HFCU08 BLBL BB 52*18*139

® Orijinal Lisanslı Ürün
139,00 TL
Peşin Fiyatına 9 x 15,44 TL Taksit Seçenekleri
100% Orjinal Ürün 2 Yıl Garanti 100% Orijinal Ürün
2 Yıl Garanti
Peşin Fiyatına 9 Taksit Peşin Fiyatına
9 Taksit
Mağazadan
Teslimat
Kolay İade
ve Değişim
Ücretsiz
Hızlı Kargo
Ürün Açıklaması

I-Block, mavi filtreli camları olan bir koruyucu gözlük olup tıbbi cihaz değildir ve kişisel koruyucu ekipman olarak sınıflandırılmaktadır.

Atasun Optik I-Block Ürün Detay Metni

Bilgisayar, akıllı telefon, LED/LCD ekran, tablet gibi modern dijital cihazlarla sürekli zaman geçiren kullanıcıların gözlerinde meydana gelen yorgunluğu azaltmayı amaçlayan mavi ışık filtreli I-Block koruyucu gözlükler artık I-BLOCK +00.00 HFCU08 BLBL BB 52*18*139 SİYAH renkli çerçevesiyle Atasun Optik farkı ile sizlere sunuluyor. İster bilgisayar kullanırken isterseniz de günlük hayatınızın bir parçası olarak yararlanabileceğiniz Atasun Optik I-Block koruyucu gözlükler I-BLOCK +00.00 HFCU08 BLBL BB 52*18*139 SİYAH rengi ve Atasun Optik’in zarif işçiliğinin birleşmesi ile sizleri konforlu mavi ışık filtresi özelliğinde tasarımı ile buluşturacak.

Mavi Işık Filtresi Nedir?

Mavi ışık 400-500 nm dalga boyu ile temelde gözle görülebilir tüm ışık spektrumu içerisinde yüksek enerjiye sahip ışıklardan biri olarak bilinir. Özellikle bilgisayar, akıllı telefon, tablet, LED/LCD ekrana sahip olan her çeşit modern dijital cihazlardan yansıyan bu ışık türü, özellikle bu cihazları uzun süreli kullanmak zorunda kalanlar için göz yorgunluğunun artmasına ve bu nedenle gün içinde konsantrasyon kaybına ve hayat kalitesinin azalmasına neden olabilmektedir.

Mavi ışık filtresi ise bu kez yeni nesil I-Block koruyucu gözlüklerin kırmızı rengiyle sizlerle buluşuyor. I-Block koruyucu gözlükleri, mavi ışık filtreme teknolojisi sayesinde UVA & UVB koruması sağlayarak göz yorgunluğunu azaltıcı bir etkiye sahip. Özellikle modern dijital cihazlarla uzun süreli zaman geçiren kullanıcılar için tasarlanan I-Block koruyucu gözlükleri, Atasun Optik’in zarif işçiliği ile tamamlanarak kullanıcılara doğal bir görünüm ve konforlu bir tasarım sunuyor. Her yüz tipine uygun olarak hazırlanan I-Block koruyucu gözlükleri mavi ışık filtresi ile gün içinde performansınızı arttırmanıza destek olacak.

Mavi Işık Filtresi Ne İşe Yarar?

Gözle görülebilir tüm ışık spektrumu içerisinde yüksek enerjiye sahip olan mavi ışık alımını düşürerek, LED / LCD gibi modern dijital cihazlardan dolayı yaşayacağınız rahatsızlık hissini engellemenize destek olan ve mavi ışık filtresi işlevi gören I-Block koruyucu gözlüğü, Atasun Optik’in farklı tasarımlarıyla sizlerle buluşuyor. Özellikle uzun süreli ekrana bakan kullanıcıları hedefleyen I-Block koruyucu gözlükler, göz yorgunluğunu azaltmayı hedefleyerek sizlere daha kaliteli bir hayat sağlamayı amaçlıyor. Gün içerisinde yaşadığınız konsantrasyon kaybını da düşürerek daha yüksek performans sergilemenize destek olan I-Block koruyucu gözlükler, sadece yetişkinleri değil, bilgisayar, tablet ya da telefon gibi modern dijital cihazlarla uzun süre vakit geçiren çocukları da hedefliyor. Ekrana saatlerce bakmak zorunda kalan her yaş grubundan kullanıcılara konforlu kullanım sağlamayı amaçlıyor.

Siz de artık Atasun Optik’lerden ya da internet sitesinden rahatlıkla inceleyerek, Atasun Optik yeni nesil teknolojik I-Block mavi ışık filtresi özellikli koruyucu gözlüklerden birine sahip olabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
 • Ürün Kodu: AKS00266
 • Marka: I-BLOCK
 • Cinsiyet: Kadın
 • Cinsiyet: Erkek
 • MATERYAL: Materyal
Yorumlar (5) Tüm Yorumları Gör
Süper bir koruyucu
Ürün denildiği gibi güzel. Yüzüme tam oturdu.
Yorumlar
I-BLOCK +00.00 HFCU08 BLBL BB 52*18*139
 • Mükemmel (5)
 • Çok İyi (0)
 • İyi (0)
 • İdare Eder (0)
 • Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
5
Yorum Yaz
Süper bir koruyucu
Ürün denildiği gibi güzel. Yüzüme tam oturdu.
İhtiyaç duyulan bir gözlük.
Gözlüğü kullandığımdan beri gözlerim ağrımıyor. Eskiden ağrırdı. Herkese tavsiye ediyorum.
İhtiyaç duyulan bir gözlük.
Gözlüğü kullandığımdan beri gözlerim ağrımıyor. Eskiden ağrırdı. Herkese tavsiye ediyorum.
İhtiyaç duyulan bir gözlük.
Gözlüğü kullandığımdan beri gözlerim ağrımıyor. Eskiden ağrırdı. Herkese tavsiye ediyorum.
Mavi ışık
Bu gözlüğü alıncaya kadar uzak ve yakın gözlüğü birarada kullanıyordum. Bu arada bilgisayar,cep telefonu v. s kullanmadan dolayı bir kaç yıldır göz kuruluğum vardı, göz damlası kullanmaya başladım, maalesef yazdırma sorunu başladı, çaresiz bir şekilde ne yapacağımı düşünürken yazlıkta bu gözlüğü edremit ten aldım ve bir kaç aydır kullanıyorum. Çok memnunum sorun kalmadı teşekkür ederim iyi bir ürün
Hassan Karakuş