Julius Güneş Gözlük Modelleri

Dünyaca ünlü kaliteli güneş gözlük markalarını bir araya getiren Atasun Optik, sizleri Julius ile tanıştırarak; Julius güneş gözlüklerinin her mevsim ve tarza uygun modelleriyle dünyaya yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlıyor.Devamı

 

SIRALA :

 

% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL


% 50
İndirim

375 TL

750 TL

Julius Güneş Gözlükleri

Gözlük modellerinde tam çerçeve ve yarım çerçeve formlarını kullanan Julius güneş gözlükleri, birbirinden farklı modelleri ile geçmiş ve bugünün modasını birleştirerek tarzınızı yeniden biçimlendirerek; çevrenizde hafif bir retro esintisi yaratmanıza yardımcı oluyor. Koleksiyonunda köşeli tasarımlardan yuvarlak hatlara kadar farklı gözlük stillerine ağırlık veren Julius, her yüz tipine uygun farklı tarz ve biçimleriyle de hem maskulen hem de feminen bir stil yakalamanızı sağlayacak. Julius marka güneş gözlükleri sadece tarzınızı değil sağlığınızı da düşünerek özel üretilen camları ile gözlerinizi güneşe karşı korurken; göz yorgunluğunuzu da azaltacak biçimde tasarlandı.

Güneşli bahar günlerinde desenli kazaklarla ya da gömleklerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz Julius güneş gözlükleri ile kadın erkek fark etmeden ortamlarda göz kamaştırıcı bir etki bırakacaksınız. Siz de Julius güneş gözlüklerinin renkli dünyası ile Atasun Optik farkıyla tanışmaya başlamak için acele edin.

Atasun Optik ile birbirinden farklı markalarda ve her tür tarza uyum sağlayan güneş gözlük modellerini; Atasun Optik noktalarına gelerek ya da online platformundan 360 derecelik açılarla çekilen görseller ile kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Atasun Optik web sitesinden canlı destek hattına her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ulaşabilir, bütün gözlük modelleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ünlü markaları uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışan Atasun Optik; kadın, erkek, çocuk fark etmeden her yaşa ve cinsiyete uygun olarak üretilen güneş gözlüklerini size özel indirim ve avantajlarıyla sunuyor. 9 aya varan taksit imkanı ve ücretsiz gözlük bakım ve hizmetini sizlerle buluşturan Atasun Optik gözlük modellerini, ister Atasun Optik noktalarından isterseniz de web sitesinde yer alan online platformlarıyla 360 derecelik açılarla resimlenen görseller ile inceleyebilirsiniz. Güneş gözlükleri hakkında bütün bilgileri ise her gün saat 10:00 ile 22:00 arasında kendi web sitesinden canlı destek hattı ile öğrenebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra Atasun Optik; online sipariş ile satın aldığınız her ürünün 2 yıllık üretici garantisi, 14 gün içinde iade ve 30 gün içinde değişim hakkını sizlere koşulsuz olarak sunuyor. Atasun Optik’ten sipariş ettiğiniz ürününüz; yanında ücretsiz olarak gönderilen orjinal kutu, temizleme bezi ve sprey ile birlikte, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.