Julius Güneş Gözlük Modelleri

Dünyanın en ünlü güneş gözlüğü markaları sizler için bir araya getiren Atasun Optik, Julius güneş gözlüğü modellerini sizlere en uygun fiyatlar ve fırsat seçenekleri eşliğinde sunuyor.Devamı

 

 

% 50
İndirim

800 TL

400 TL


% 50
İndirim

800 TL

400 TL

Julius Güneş Gözlükleri

Tasarladığı güneş gözlüğü modellerinde yer alan çerçeveleri ile ilgi toplayan Julius, birbirinden özgün tasarımlar ile sizlere geçmişin izlerini taşıyan ve modern tasarım dokunuşları ile yeniden hayat bulan güneş gözlüklerini sunuyor. Atasun Optik’te yer alan Julius güneş gözlüklerini kullanarak sizler de günümüz modasına uyumlu tarzınızı dışarıya en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Stilinize retro bir hava katabilecek olan Julius güneş gözlüğü modelleri arasında köşeli güneş gözlükleri ile birlikte yuvarlak hatlı olan güneş gözlüğü modelleri de bulunuyor. Her biri farklı yüz tiplerine hitap etmeyi başaran Julius güneş gözlükleri ile maskülen ve aynı zamanda feminen bir tarz elde edebilirsiniz.

Julius güneş gözlükleri ile stilinizi canlandırırken aynı zamanda göz sağlığınızı da güven altına alabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma elde edebileceğiniz en özel cam malzemeleri kullanan Julius ile gün boyunca sizler de kendinizi şık ve sağlıklı hissedin.

Farklı kıyafetleriniz ile sayısız kombin oluşturabilmeniz için size yardımcı olacak Julius güneş gözlükleri kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin stilini konuşturabileceği modelleri tasarlamaktadır. Göz kamaştırıcı bir etkiyi etrafınıza yayabileceğiniz Julius güneş gözlüklerinin renkli dünyasına sizler de Atasun Optik ayrıcalığıyla adım atabilirsiniz.