Bvlgari Kadın Güneş Gözlükleri

Artık sadece bir ihtiyaç olmaktan çıkan güneş gözlükleri, kadınların tarzlarını belirleyen en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Dünyanın önde gelen markaların güneş gözlüğü modellerini bir araya getiren Atasun Optik online platformunda 10:00 ile 22:00 arasında verdiği canlı destek hizmeti ile, aklınıza takılan bütün soruları yanıtlıyor. Beğendiğiniz kadın güneş gözlüğü modellerini 360 derecelik açılarla inceleme imkanı tanıyan Atasun Optik’ten tarzınızı yansıtacak bir güneş gözlüğüne kaçınılmaz fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.850 TL

1.388 TL

Bvlgari Kadın Güneş Gözlükleri

1884 yılında Yunanlı Sotirios Voulgaris’in takı ve mücevher hayranlığı sayesinde Roma’da doğan marka Bvlgari, takı, saat, parfüm gibi ürünlerinin yanı sıra kadınlar için özel olarak ürettiği güneş gözlüğü modelleriyle de dikkat çekiyor. İhtişamı seven kendine güvenen kadınların vazgeçilmezi Bvlgari kadın güneş gözlüğü, dünyaca ünlü isimler tarafından da kullanılıyor. Lüksü ulaşılır kılan Atasun Optik, Bvlgari kadın güneş gözlüğü modellerini sizlerle bir araya getiriyor.

Yüz tipinize göre köşeli, kelebek, oval gibi farklı formlarda seçim yapabileceğiniz Bvlgari kadın güneş gözlüleri iddialı modelleri ile dikkat çekiyor. Tek renk ve degrade cam özelliği ile sunulan Bvlgari kadın güneş gözlüğü modelleri aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor. Şaşaayı gözlerinize taşımak isterseniz Svaroswski kristali kullanılan Bvlgari kadın güneş gözlüğü modellerinden seçim yapabilir, daha sade olmak isterseniz düz modelleri seçebilirsiniz.

2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme spreyi ve silme bezi ile siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza gelen Bvlgari kadın güneş gözlüklerini teslim altıktan sonra 14 gün içinde Atasun Optik noktalarına götürerek iade edebilir veya 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarından ücretsiz süpersonik temizlik ve ücretsiz bakım yaptırabileceğiniz Bvlgari kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla sahip olabilmek için tarzınıza en uygun olan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.