Diesel Kadın Güneş Gözlükleri

Kadınların en sevdiği aksesuarlar arasında yer alan güneş gözlükleri Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sizlere sunuluyor. Yaz kış demeden severek takacağınız güneş gözlüğü modellerine sahip olan Atasun Optik’ten tarzınıza, yüz hattınıza ve bütçenize göre en uygun olanını seçebilirsiniz. Atasun Optik’in online platformundan dilediğiniz kadın güneş gözlüğü modelini 360 derecelik açılarla inceleyebilir, 10:00 ile 22:00 arasında verilen canlı destek hizmetinden faydalanarak aklınıza takılan bütün soruların yanıtını alabilirsiniz.Devamı

 

SIRALA :

 

180 TL

360 TL

Diesel Kadın Güneş Gözlükleri

1978 yılında Renzo Rosso ve Adriano Goldschmied tarafından İtalya’da kurulan Diesel, denim, ayakkabı, saat gibi ürünlerin yanı sıra kadınlar için güneş gözlüğü modelleriyle tarzını yansıtıyor. Asi, güçlü, net çizgilere sahip olan Diesel kadın güneş gözlükleri tercihini kaliteden yana kullanan kadınlara hitap ediyor. Gençlerin ve ruhu hep genç kalanların vazgeçemediği Diesel kadın güneş gözlükleri ile kendinize renkli ve eğlenceli bir dünya yaratabilirsiniz.

Köşeli, oval, çekik formlarla sunulan Diesel kadın güneş gözlüğü modelleri arasından yüz tipinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Tek renk, tek renkten aynı rengin şeffafına geçiş sağlayan degrade, ışık miktarını düşüren, gözlerin kamaşmasını azaltan, mükemmel bir görünüm sağlayan aynalı ve renkli aynalı cam seçenekleri sunan Diesel kadın güneş gözlükleri arasından tarzınıza uygun bir model bulabilirsiniz. İddialı ve şık modellere sahip olan Diesel kadın güneş gölükleri ile aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 korumuş oluyorsunuz.

Dinamik fikirlerle tasarlanmış olan Diesel kadın güneş gözlükleri arasından dilediğinizi 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, silme bezi ve temizleme spreyi ile edinebilirsiniz. 2 gün içinde kapınıza teslim edilen Diesel kadın güneş gözlüğü modelini 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına giderek iade edebilir, 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Süresiz bir şekilde Atasun Optik noktalarından ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Diesel kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan avantajlarla sahip olabilirsiniz.