Marc Jacobs Kadın Güneş Gözlükleri

Söz konusu güneş gözlüğü olduğunda ne alacağınıza tam olarak karar veremiyorsanız, istediğiniz modeli bir türlü bulamıyorsanız, henüz Atasun Optik ile tanışmamışsınız demektir. Dünyanın en kaliteli markalarının kadın güneş gözlüğü modellerini bir araya getiren Atasun Optik, şehirli, modern ve şık kadınlar için sunduğu güneş gözlükleri ile dikkat çekiyor. 10:00 ile 22:00 arasında canlı destek hizmeti veren Atasun Optik’in online platformundan dilediğiniz modeli 360 derecelik açılarla inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 
Marc Jacobs Kadın Güneş Gözlükleri

Amerika’nın en güçlü yeni nesil modacıları arasında bulunan Marc Jacobs, kendi adı ile kurduğu Marc Jacobs markası ile sadece giyim, ayakkabı, çanta gibi ürünlerle değil, kadın güneş gözlüğü modelleriyle de adını bütün dünyaya duyuruyor. Sıra dışı, tutkulu, feminen ve dinamik tasarımlarla sunulan Marc Jacobs kadın güneş gözlükleri ne istediğini bilen kadınların kalbinde taht kuruyor. Dünyaca ünlü isimlerin de vazgeçemediği Marc Jacobs kadın güneş gözlükleri Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sizin olabilir.

Kelebek, köşeli, oval gibi farklı formlarda inceleyebileceğiniz Marc Jacob kadın güneş gözlükleri arasından yüz hattınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Tek renk ve aynı renkten o rengin şeffaf tonlarına doğru dağılım gösteren degrade camlarla sunulan Marc Jacobs kadın güneş gözlükleri sadece dış görünümünüze farklı bir hava atmakla kalmıyor, aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor. Siyah, kahverengi, gri gibi her kıyafetle kolaylıkla kombin edebileceğiniz renklerle sunulan Marc Jacobs kadın güneş gözlüğü modellerini sizler için bir araya getiren Atasun Optik, lüksü ulaşılabilir kılıyor.

Siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza gelen Marc Jacobs kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 30 gün içerisinde Atasun Optik noktalarından değiştirebilir, 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Süresiz bir şekilde ücretsiz olarak Atasun Optik noktalarında bakım ve temizlik yaptırabileceğiniz Marc Jacobs kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.