Persol Kadın Güneş Gözlükleri

Dünyanın en iyi markalarının kadın güneş gözlüğü modellerini bir arada inceleyebileceğiniz Atasun Optik sayesinde herkesin kaliteli bir güneş gözlüğü olabilir! Yaz kış demeden kullandığınız kadın güneş gözlükleri hakkında merak ettiğiniz bütün soruların yanıtını Atasun Optik’in online platformunda verilen canlı destek hizmeti ile alabilirsiniz. Beğendiğiniz kadın güneş gözlüğü modellerini 360 derecelik açılarla detaylı olarak inceleyebilir, kendinize özel bir tarz yaratabilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :

 

% 25
İndirim

675 TL

900 TL

Persol Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü denince akla ilk gelen markalardan olan Persol, Giuseppe Ratti tarafından İtalya’da 1917 yılında kurulduğundan beri bütün dünyaya adını duyurmaya devam ediyor. “Güneş için” anlamına gelen “Per il sole” kelimelerinden yola çıkarak tasarlanan Persol kadın güneş gözlükleri, tarz sahibi kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Person kadın güneş gözlüğü modellerinin menteşelerinde eski savaşçıların güçlerinden esinlenerek kullanılan kılıç motifi asi, kışkırtıcı ve özgün tasarımlarını destekliyor.

Her daim moda olan Person kadın güneş gözlükleri arasından tarzınızı en çok yansıtanını seçebilir, bütün bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Marka ile bütünleşmiş olan yuvarlak Persol kadın güneş gözlüğü modellerinin yanı sıra köşeli formda olanlarını da inceleyebilirsiniz. Tek renk camlı, tek renkten aynı rengin şeffaf tonlarına geçiş sağlayan degrade camlı ve göz yorgunlukları ile olası baş ağrılarını azaltan, yansımaları önleyip kontrastı artırarak mükemmel bir görüş sağlayan polarize camlı Person kadın güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı da %100 etkili.

Siparişinizden yalnızca 2 gün sonra kapınıza gelen Person kadın güneş gözlüğü modelleri, 2 yıllık üretici garantisi, temizleme spreyi, silme bezi ve orijinal kutusu ile sunuluyor. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebileceğiniz, 30 gün içinde ise değiştirebileceğiniz Person kadın güneş gözlüğü modellerine dilediğiniz zaman ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırma imkanına sahipsiniz. Siz de Person kadın güneş gözlükleri ile tarzınızı belirlemek istiyorsanız, dilediğiniz modeli peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sepetinize ekleyebilirsiniz.