Seen Kadın Güneş Gözlükleri

Kim demiş güneş gözlükleri için servet ödemek lazım diye? Atasun Optik, birçok kaliteli markanın kadın güneş gözlüğü modellerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Saat 10:00 ile 22:00 arasında canlı destek hizmeti veren Atsun Optik online platformunda bütün güneş gözlüklerini 360 derecelik açılarla detaylı olarak inceleyebilir, böylece sizin için en doğru modelin hangisi olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz. Devamı

 

 
Seen Kadın Güneş Gözlükleri

En iyi markaların kalitesine sahip olan Seen kadın güneş gözlükleri hem şıklığı hem konforu hem de uygun fiyatları ile yüzünüzü güldürüyor. Güneşin zararlı etkilerinden gözlerinizi koruyan Seen kadın güneş gözlükleri çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Tarzınız ne olursa olsun Seen kadın gözlükleri arasından kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Yüz şeklinize uygun olarak seçebileceğiniz Seen kadın güneş gözlüğü modelleri çekik, kelebek, oval, köşeli, damla, dikdörtgen gibi farklı formlarla sunuluyor. Altın, kahverengi, gümüş, gri, siyah, pembe, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor gibi birçok farklı renk seçeneğine sahip olan Seen kadın güneş gözlükleri adeta gökkuşağını kıskandırıyor. Tek renk cam ve aynı rengin şeffaf tonlarına doğru dağılımda bulunan degrade cam özellikleri bulunan Seen kadın güneş gözlüğü modelleri, gözleriniz için UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı %100 koruma sağlıyor.

Sadece 2 gün içerisinde kapınıza gelen Seen kadın güneş gözlükleri, orijinal kutusu, silme bezi, temizleme spreyi ve 2 yıllık üretici garantisi ile sunuluyor. Dilerseniz kendinize alabileceğiniz dilerseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Seen kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman ücretsiz olarak bakım ve temizlik yaptırabileceğiniz Seen kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel avantajlarla sahip olabilirsiniz.