Tag Heuer Kadın Güneş Gözlükleri

Atasun Optik, kadınlar için güneş gözlüğünün ne denli önemli olduğunu biliyor ve dünyanın en seçkin markalarının kadın güneş gözlüğü modellerini sizler için bir araya getiriyor. Yaz kış demeden severek kullanacağınız kadın güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik online platformundan 360 derecelik açılarla inceleyebilir, 10:00 ile 22:00 arasında verilen canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :

 

525 TL

700 TL

Tag Heuer Kadın Güneş Gözlükleri

İsviçre’de Edouard Heuer tarafından 1860 yılında kurulduğundan beri lüks aksesuar dendiği zaman akla gelen ilk marka olan Tag Heuer, güneş gözlüğü modelleri ile adını bütün dünyaya duyuruyor. Lüksü ulaşılabilir kılan Atasun Optik, eşi benzeri olmayan Tag Heuer kadın güneş gözlüğü modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Köklü geçmişi ile güven yaratan Tag Heuer kadın güneş gözlükleri, sofistike, feminen ve güçlü kadınlar için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Eşsiz tasarımları ile size mükemmel bir görünüm sunan Tag Heuer kadın güneş gözlükleri aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor. Şıklığı sporla pekiştirmek isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan Tag Heuer kadın güneş gözlüğü modellerini yüz şeklinize göre seçebilirsiniz. Yüz hattınızın tam olarak hangi gözlüklerle uyum sağladığını bilmiyorsanız, Atasun Optik online platformundan verilen ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneği ile sunulan Tag Heuer kadın güneş gözlükleri arasından sizin için en uygun olanını seçerek kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siparişinizden 2 gün sonra, orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garanti belgesi, temizleme spreyi ve silme bezi ile kapınıza gelen Tag Heuer kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 30 gün içinde Atasun Optik noktalarından değiştirebilir, 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman süresiz bir şekilde Atasun Optik noktalarından ücretsiz bakım ve ücretsiz temizlik yaptırabileceğiniz Tag Heuer kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.