Atasun Optik’ten Kadınlar Gününe Özel Ek %10 İndirim Fırsatı

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez tercihi Atasun Optik’ten Kadınlar Günü’nde dünyaca ünlü marka güneş gözlüklerinde indirim fırsatı! 8 - 11 Mart tarihi arasında tüm Atasun Optik mağazalarında geçerli kadınlar gününe özel güneş gözlüklerinde, ek %10 indirim kampanyası sizlerle buluşuyor. Siz de yaz gelmeden birbirinden şık ve tasarım güneş gözlüklerine en uygun fiyatla sahip olabilir; bu sezonda da güneş gözlüklerinizle çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Devamı

 

 

8 Mart - 11 Mart 2018 tarihleri arasında %50'ye varan indirimlere ek %10 indirim geçerlidir. Kampanya outlet bölümünde geçerli değildir ve stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Ray-Ban markalı güneş gözlüklerinde kampanya geçerli değildir.

Gösterişli Kadınların Tercihi Işıltı kıyafetler, canlı renkler ve yüksek topuklulardan vazgeçmeyen kadınlar, bu sezonda Atasun Optik ile en gösterişli güneş gözlüklerinin sahibi oluyor. Dünyaca ünlü güneş gözlük markalarını bir araya getiren Atasun Optik, 8 Mart’ta Kadınlar Günü koleksiyonundan en iddialı parçalarını sizler için seçti. Günlük kullanımda bile çarpıcı renklere sahip büyük ebatlı güneş gözlüklerini tercih eden kadınlar, Atasun Optik ile lüksten vazgeçmeden stillerine özgü Solaris Fashion, Michael Kors gibi ünlü markaların birbirinden güzel güneş gözlüklerinin sahibi olacak.

Sade ama Çarpıcı Kadınların Tercihi Gerek evde gerek dışarıda stilinden asla ödün vermeyen kadınlar, bu sezonda da dünyaca ünlü markaları bir araya getiren Atasun Optik ile hayallerindeki güneş gözlüğünün sahibi olacak. Kıyafetlerinde çoğunlukla en vurucu pastel tonlarını tercih eden sade ama çarpıcı rafine bir stile sahip kadınlar; Atasun Optik’in 8 Mart Kadınlar Günü koleksiyonundan C- Line, Emporio Armani gibi markaların romantik stilin vazgeçilmez güneş gözlüklerini tercih ediyor.

Modern ve İddialı Kadınların Tercihi Günlük hayatta deri montlar, dikkat çekici kesim ceketler ve bodycon elbiselerden vazgeçmeyen stil sahibi kadınlar; bu sezonda en iddialı tasarımlara sahip Fendi, Miu Miu gibi dünyaca ünlü güneş gözlükleri ile Atasun Optik’te buluşuyor. Atasun Optik’in Kadınlar Günü koleksiyonunda bulunan birbirinden şık ve tasarım güneş gözlükleri, 8-11 Mart tarihleri arasında ek %10 indirimler ile modern ve iddialı kadınların vazgeçilmezi olacak. Siz de 8 - 11 Mart tarihleri arasında Ray-Ban markalı ve outlet hariç tüm güneş gözlükleri koleksiyonlarında geçerli, mevcut indirimlere ek %10 indirimden yararlanmak için acele edin. 2. güneş gözlüklerinde 40 TL indirim fırsatını da devam ettiren Atasun Optik, Kadınlar Günü kampanyası ile tarzınıza en uygun güneş gözlüklerini sizlerle buluşturacak.