İçimizi Açan Renk: Keskin Fuşya

Keskin Fuşya için yılın en moda rengi desek yanlış olmaz. Dünyaca ünlü modacıların şovlarında gözbebeği olan bu renk, güneş gözlüklerinde de ön saflarda yer alıyor. Kadınlar keskin fuşya güneş gözlükleriyle daha dikkat çekici, erkekler ise daha modern ve karizmatik görünüyor. Devamı>

 

 
İçimizi Açan Renk: Keskin Fuşya

Yaz güneşinin kendisini hissettirmeye başladığı şu günlerde ister istemez insanın ruhu da ısınıyor, daha neşeli oluyor. Ve bu durum tabii ki kıyafet ve aksesuarlara da yansıyor. Daha canlı ve dikkat çekici renkler gizlendikleri yerden gün ışığına çıkıyor. Özellikle şu sıralar ve tüm yaz boyunca sokakta karşınıza en çok çıkacak iç açıcı renklerden biri de keskin fuşya olacak. İddiayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin rengi olan keskin fuşya, 7’den 70’e herkesin içini açmaya hazırlanıyor. Pantone Renk Enstitüsü de keskin fuşyanın önlenemez yükselişini aylar öncesinden haber vermiş, dünyaca ünlü moda markaları rengi gerek kıyafetlerinde gerekse ürettikleri aksesuarlarda kullanmaya başlamıştı. Hatta sadece bahar ya da yaz değil, sonbahar ve kış mevsiminde de rengin tercih edileceğinin altı çizilmişti.

Kısacası çekici, cool ve karizmatik görünmek istiyorsanız, bu sezon mutlaka keskin fuşya ve tonlarında bir güneş gözlüğü edinmeniz gerekecek.

DİKKAT ÇEKMEK İSTEYEN KADINLARA

Bu yıl hemen hemen her markada farklı modellerde keskin fuşya tonlarında güneş gözlüğü bulmanız mümkün. Ancak önemli olan, her zaman altını çizdiğimiz gibi yüz tipinize en uygun olanı satın almanız...

Oval, yuvarlak, çekik, köşeli ya da çift köprülü formlardan seçebileceğiniz kadın güneş gözlükleri birçok farklı cam özelliğine de sahip. Tek renk camların yanı sıra koyulu ve açıklı degrade camlar da yine çok moda.

Kadınlara özel güneş gözlüklerinde altın çerçeveli yuvarlak ve camları açık mor güneş gözlükleri oldukça popüler. Ayrıca siyah asetat, degrade keskin fuşya camlı güneş gözlüklerinin yanı sıra Aviator model çift köprülü keskin fuşya güneş gözlükleri de moda sever kadınları bekliyor.

Altın rengi çerçeveli oversize gözlüklerini bu sezon sık sık görebilirsiniz.

MODERN ERKEĞİN TERCİHİ

Modern, moda düşkünü ve eğlenceli erkekler ise keskin fuşya tonlarındaki güneş gözlüklerini çoktan seçmeye başladılar bile...

Bu yıl Aviator model, keskin fuşya camlı, siyah tel çerçeveli güneş gözlükleri erkeklerin kalbini çalacak. Pembeden sarıya değişen, aynalı camlı güneş gözlükleri de çok popüler olacak. Ayrıca ünlü erkeklerin kullanmaya başladığı ve bu sezona damgasını vuran sekizgen fuşya camlı güneş gözlüklerini de yazın daha sık göreceğiz.

Fuşya ve tonlarındaki güneş gözlüklerinden satın almak istiyor ama nasıl yapacağınıza karar veremiyorsanız, size düşen görev bir Atasun Optik satış noktasına gidip satış temsilcisinden yardım istemek ya da web sitemizden yüz şekilleri sayfasını incelemek. Yüz tipinizi belirledikten sonra da tabii ki zevkinize uyan güneş gözlüğünü seçmek...

MODA DÜNYASI ÇOK SEVDİ

Keskin fuşya rengin moda dünyasındaki yerini soracak olursanız; bahar ve yaz mevsiminde kendini iyice göstereceğini söyleyebiliriz.

Keskin fuşya, geçtiğimiz sonbahar / kış sezonunda da trend listesinde önemli yer tutmuştu. Parlak pembelerin 1 numaralı meraklısı Karl Lagerfeld bir dizi keskin fuşya ve pembe etek tasarlamış, Oscar de la Renta ise parlak fuşya elbiselerle renge dikkat çekmişti. Tasarımlarında keskin fuşya yağmurluklara yer veren ünlü moda markaları, rengi sonbahar ve kış aylarında da ön plana çıkmak isteyenler için vazgeçilmez olabileceğini kanıtlamıştı.