Güneş Gözlüklerinde Kış Trendi

Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olan aksesuarlar arasında şüphesiz güneş gözlükleri ilk sıralarda yer almaktadır. Çok sayıda kaliteli güneş gözlüğü modelini bir araya getiren Atasun Optik, en gözde kış modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Trendleri oldukça yakından takip edenlerin ayağına kaçırmak istemeyeceği fırsatlarla gelen Atasun Optik, kış modasına uyum sağlamanızı kolaylaştırıyor.Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.500 TL

1.125 TL


% 25
İndirim

500 TL

375 TL


% 25
İndirim

660 TL

495 TL


% 25
İndirim

660 TL

495 TL


% 25
İndirim

660 TL

495 TL


% 25
İndirim

660 TL

495 TL


% 50
İndirim

880 TL

440 TL


% 70
İndirim

540 TL

162 TL


% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL


% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 70
İndirim

1.200 TL

360 TL


% 70
İndirim

1.200 TL

360 TL


% 25
İndirim

2.500 TL

1.875 TL

Güneş Gözlüklerinde Kış Trendi

Bottega Veneta, Tom Ford, Gucci, Dolce Gabbana, Ray-Ban, Kate Spade, Burberry, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Vogue ve Heritage gibi modaya yön veren markalarla, sizlerin kış trendini yakalamasını sağlayan Atasun Optik, tarzınız kadar konforunuza da önem veriyor. Yüzünüze rahatlıkla oturan, hiçbir parçası ile yüzünüzü sıkmayan ve rahatsız etmeyen güneş gözlüğü modelleri ile Atasun Optik, girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi sağlayacak ve kaliteli duruşunuza destek verecek güneş gözlüklerini beğeninize sunuyor.

Taşımaktan hoşlandığınız güneş gözlüğü modeli hangisi olursa olsun, tarzınıza uygun ve size hitap eden bir model mutlaka Atasun Optik’te bulunuyor. Atasun Optik sizlere vintage, old school, modern, retro, klasik, spor ve daha birçok tarzda güneş gözlüğü modeli seçeneği belirtiyor. Tek yapmanız gereken Atasun Optik kış treni sayfasına girmek ve kendinize yakıştırdığınız, taşımaktan zevk alacağınız ve tarzınızı yansıtmasına yardımcı olacağını düşündüğünüz modeli seçmek. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden skalası ile aradığınızı bulamamanın neredeyse imkansız olduğu Atasun Optik kış trendi koleksiyonu, gösteriş arayandan sadelik isteyene, konfor arayandan kalite bekleyene kadar hemen hemen herkesin isteklerini karşılamaya uygun koleksiyonu ile sizleri bekliyor.

Siz de soğuk geçen bu kış günlerini tarzınızla ısıtmak ve çevrenize karakterinizi derin bir şekilde yansıtan bir gözlük ile aktarmak istiyorsanız, Atasun Optik’te yer alan “Kış Trendi” koleksiyonuna hemen bir göz atın. Yüz biçiminiz ile uyumlu, tarzınızı yansıtacak ve tüm gözlerin sizde olmasını sağlayacak kış trendi koleksiyonu, dış görünümünüzü tamamlayacağı gibi göz sağlığınız açısından da size fayda sağlayacak modelleri içeriyor. Polarize camları, kış aylarında yatay açıyla gelen ve gözümüze son derece zarar veren güneş ışınlarını absorbe ederek daha iyi bir göz koruması sağlarken, görme açınızı da genişletiyor. Göz yorgunluğuna bağlı olarak yaşanan baş ağrılarına sebebiyet vermeden, stilinizi ön plana çıkarmanızı sağlayan Atasun Optik “Kış Trendi” koleksiyonu sizleri bekliyor.