Köşeli Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Hem kadın hem de erkeklerin güneş gözlük seçiminde en çok zorlandıkları nokta ilk olarak yüz şekline en uygun şekilde bir güneş gözlüğü seçmekle başlıyor. Her ne kadar tarzınıza en uygun güneş gözlük modeli ile karşılaşmış bile olsanız, yüz tipinizi olduğundan daha kareli ya da daha yuvarlak gösteren modeller sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Devamı

 

 

% 70
İndirim

800 TL

240 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

1.200 TL

900 TL


% 25
İndirim

1.250 TL

938 TL


% 25
İndirim

1.300 TL

975 TL


2.300 TL

1.725 TL

Köşeli Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Dünyaca ünlü güneş gözlük markalarını sizlerle buluşturan Atasun Optik bu tip sorunlara çözüm bularak; en yeni modelleri içeren köşeli form güneş gözlük koleksiyonunu sizler için hazırladı. Özellikle yuvarlak yüz şekillerinin daha ince bir görünmesine destek olan köşeli form güneş gözlükleri, son sezonda yuvarlak ve oval yüze sahip olanların en trend güneş gözlük modeli olarak karşımıza çıkacak.

Atasun Optik ise Rayban, Seen, Emporio Armani, Osse, Inesta, Mustang, Prada ve Bottega Veneta gibi ünlü markaların köşeli güneş gözlük formlarını, Atasun Optik köşeli form güneş gözlük koleksiyonunda bir araya getirerek en trend güneş gözlük modelleri ile yaz bitmeden tarzınızı yeniden ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Tarzınızı ortaya koyarken yüz hatlarınızı daha karakteristik bir şekilde ortaya çıkarmanızı sağlayan Atasun Optik köşeli güneş gözlük modelleri ile siz de yüz tipinize en uygun güneş gözlükleri ile tanışmanın keyfine varın. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı tarz ve modellerde hazırlanan bu koleksiyonu incelemek için acele edin, tarzınızı yeniden yaratmaya başlayın.