Küçük Camlı Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Tarzınıza en yakın bulduğunuz küçük camlı güneş gözlüklerinin yüz şeklinize uygunluğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Atasun Optik ile yüz şeklinize uygun güneş gözlüklerini bulabilir, birbirinden farklı tarzlara sahip küçük camlı güneş gözlük modellerini keşfedebilirsiniz. Tarzınızın en karakteristik parçası olacak olan, küçük camlı güneş gözlüklerine Atasun optik ayrıcalığı ile kolayca sahip olabilirsiniz. Devamı

 

 

% 50
İndirim

760 TL

380 TL

Küçük Camlı Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğümü, trendlere göre değil tarzıma göre seçerim diyorsanız bu koleksiyon tam size göre! Hem klasik hem spor stilinizi güneş gözlüklerinizle tamamlayarak, tarzınızı yansıtın. Stiliyle fark yaratmayı seven, hayatı daha sıra dışı yaşayanların tercihleri bu koleksiyonda! İkonik çerçeveleri ile dikkat çeken bu güneş gözlükleri, cesur ve dinamik yönünü ortaya çıkarmak isteyenlerin tercihi oluyor. Geçmiş dönem modasını taşıyan küçük camlı güneş gözlüğü akımı günümüzde de popülerliğini koruyor. Atasun Optik, sade, minimalist ve modern tarzlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri arasında bulabileceğiniz küçük camlı çerçeveler ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Cool bir hava yakalamak isteyenlerin tercihi yuvarlak ve metal çerçeveli, maskülen stil sevenler için köşeli güneş gözlükleri, vintage etkisi yaratan oval güneş gözlükleri, hemen herkesin vazgeçilmezi dikdörtgen ve kare formlarıyla küçük camlı güneş gözlükleri dikkat çekiyor. Sezonun her kombinine uyum sağlayabilecek bu modeller ile tarzınızda fark yaratmak için hazır! Özgün ve dikkat çekici tasarımlarla hazırlanan küçük camlı güneş gözlükleri, dünyaca ünlü markaların modelleri ile tüm Atasun Optik’lerde sizleri bekliyor.