Aksesuar

Kılıf

Güneş gözlükleri, kullanılmadığı süre zarfında çizilmelere, darbelere ya da herhangi bir görünmez kazaya karşı savunmasız kalabilir. Güneş gözlüklerini çantada taşırken ya da bir köşeye konulduğunda dış etkenlere karşı koruma işlevi gören @Model.Name @Model.ColorName renkli kılıf, rahat bir şekilde taşınma olanağı da sağlar. Kılıfın dış yüzeyi sert bir plakadan oluşur, böylelikle etkili bir koruma gerçekleşir. Yumuşak yapıdaki iç yüzeyi sayesinde güneş gözlüğüne zarar vermeyen @Model.Name @Model.ColorName renkli kılıf, iki yüzeyiyle de oldukça işlevsel bir tasarıma sahiptir. Kılıfın dış görünüşü de şık bir görsellik sunar. Güneş gözlüğü ile birlikte gözlük silme bezinizi de muhafaza edebileceğiniz @Model.Name @Model.ColorName renkli kılıflara tüm Atasun Optik mağazalarında ya da online alışveriş sitesinden sahip olabilirsiniz. Sporcu İpi Koşu, basketbol ve futbol gibi hareketli sporlar yaparken ya da hafif tempolu bir akşam yürüyüşündeyken güneş gözlüklerinin hareket etmesi ve düşme tehlikesi, aklınızı kurcalayarak motivasyonunuzu bozabilir. Daha da ötesi spor sırasında güneş gözlüğünüz düşebilir ve zarar görebilir. Bu tarzdaki istenmeyen durumların önüne geçmek için özel olarak geliştirilen @Model.Name @Model.ColorName renkli sporcu ipi, güneş gözlüğünüzün düşme riskini ortadan kaldırır. Klipsi sayesinde ayarlanabilir uzunluğa sahip olan sporcu ipi herkes için uygun bir yapıdadır.

Sporcu ipi

Sayesinde spor yaparken de güneş gözlüğünüzü rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Hareket özgürlüğünü kısıtlamayan sporcu ipine Atasun Optik güvencesi ile sahip olmak için Atasun Optik mağazalarından ya da internet adresinden ulaşabilirsiniz. Gözlük Zinciri Gözlükler, gündelik hayat içerisinde hareket halindeyken ya da sıklıkla kullanılmadığı durumlarda düşebilir, zarar görebilir. Ayrıca çıkarılan gözlükler bir kenara konulduktan sonra unutulabilir hatta kaybolabilir. Gözlüğün kaybolması ya da düşmesi gibi problemlerin ortadan kaldırılması için kullanılan gözlük zinciri, hem istenmeyen durumların önüne geçer hem de tasarımı sayesinde şık bir aksesuar işlevi görür.

Gözlük zinciri

Eşsiz tasarımı sayesinde gözlük ile birlikte güzel bir uyum yakalar. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Esnek yapısı sayesinde rahatsızlık hissi yaratmayan ve uç noktalarındaki klipsleri sayesinde gözlüğe kolay bir şekilde takılabilen ve şıklığından ödün vermeyen gözlük zincirine tüm Atasun Optik mağazalarından ve internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Lens Kutusu

Sıradan lens kutularındaki tekdüzelikten sıkılıp hayatın her alanına renk katmaktan mutluluk duyanlar için oldukça eğlenceli ve renkli bir görünüm sergileyen lens kutusu, tasarımının yanı sıra işlevselliği ile de ön plana çıkıyor. Dayanıklı bileşenleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vadeden lens kutusu, dış yüzeydeki kutunun içerisindeki iki ayrı bölmeden oluşur. Her bir lens için ayrı bir bölmeye sahip olan kutunun arka kısmında ayna bulunur, bu ayna sayesinde lenslerin her an ve her yerde kolaylıkla çıkarıp takılabilmesine olanak tanır. Lens kutusunun içerisinde iki bölme ve aynanın yanı sıra lens solüsyonları için küçük bir kapsül de konulmuştur. Bu sayede lens için gerekli olan tüm gereçler tek bir kutu içerisinde kolaylıkla taşınabilir. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlerle buluşuyor.

Suda Batmayan Sporcu İpi

Kullanılan bileşenleri sayesinde su içerisinde batmayan, doğrudan su yüzeyine çıkan sporcu ipi, su ile haşır neşir olan insanlar ve özellikle yüzme sporu ile ilgilenenler için büyük bir kolaylık sağlar. Gündelik hayatta spor yaparken kullanıldığında hareket kabiliyetini kısıtlamayan ve gözlüğün düşmesini engellemek için yardımcı olan ip, elastik dış yüzeyi sayesinde sporculara uygun bir hale getirilmiştir. Elastik dış yüzeyinin yanı sıra kullanılan materyal ve bileşenleri suda batmayacak şekilde geliştirilen ve tasarımı ile göz dolduran @Model.Name @Model.ColorName rengiyle sporcu ipi sizlerle buluşmuştur. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlere sunuluyor. Deniz ya da havuz gibi ortamlarda gözlüğün kaybolmasının da önüne geçen suda batmayan sporcu ipini Atasun Optik mağazalarında ve online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Gözlük Temizleme Kiti

Gözlüğün gündelik bakımının yapılması ve temizlenmesi için geliştirilen özel temizlik spreyi ve temizlik bezinden oluşan gözlük temizleme kiti, kompakt boyutu sayesinde kolayca taşınabilir. Okulda, otobüste ya da herhangi bir yerde; her an ve her yerde kolay bir temizlik vadeden gözlük temizleme kiti, gözlüğünüzün ihtiyacı olan temizliği tek başına sağlayabilir. Gözlüklerin camlarına zarar vermeyen ve mikrofiber yapısı ile çizilmelere yol açmayan bez, gözlük temizlemek için özel olarak geliştirilmiş solüsyon ile birlikte kullanılır ve bu sayede etkili bir temizlik gerçekleşir. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Tüm gözlükler için kullanılabilen gözlük temizleme kitine sahip olmak için Atasun Optik mağazalarını ya da online sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Araç İçi Gözlük Askısı

Araç içerisindeyken güneş gözlüğünün pratik ve güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi için tasarlanan araç içi gözlük askısı mandallı yapısı sayesinde aracın güneşlik gibi bölümlerine kolayca takılır ve gözlüğün düşme ihtimali ortadan kaldırılır. Esnek yapısı sayesinde uygun görülen herhangi bir noktaya geçirilen ve sabitlenen askı, kullanılmadığı zaman zarfı içerisinde gözlüğün zarar görmesini, çizilmesini ya da darbe almasını engellemeye yardımcı olur. Ergonomik bir tasarıma sahip olan araç içi gözlük askısı, aynı zamanda hoş bir görsellik de katar. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Sert plastikten üretilen ve yerleştirilen gözlüğe herhangi bir zarar vermeyen gözlük askısına sahip olabilmek için online alışveriş sitesini ya da Atasun Optik mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Mıknatıslı Gözlük Tutucu

Özellikle güneş gözlükleri kullanılmadığı zaman gömlek ceplerine ya da en üstteki düğme kısımlarına asılır. Buna karşın gömlek cebine ya da düğme üzerine asılan gözlükler herhangi bir hareket sonrası düşebilir ya da bir yere takılarak düşebilir. İstenmeyen sonuçların önüne geçebilmek için tasarlanan mıknatıslı gözlük kutusu, kompakt yapısı ve pratik kullanımı sayesinde hareket konforu sağlar. Güçlü mıknatıs etkisi ile sabitlenebilen gözlükler asıldıkları yerden kolayca düşmez, böylece şık bir görüntünün yanı sıra tedbir de alınmış olur. @Model.Name @Model.ColorName rengiyle Atasun Optik aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Güneş gözlüğü kullanmanın en şık ve en rahat yolu olan mıknatıslı gözlük tutucuya sahip olmak isterseniz Atasun Optik’leri ya da Atasun Optik sitesini ziyaret edebilirsiniz.