Baharın Rengi: Leylak

Bu sezonun moda renkleri arasında yer alan leylak güneş gözlükleriniz İle farkınızı ortaya koyabilir, daha da dikkat çekici olabilirsiniz. Camlarda leylak rengi kullanmak kadar çerçevelerde aynı rengi şeffaf olarak kullanmak da son derece trend. Oval, çekik ya da köşeli her yüz tipine göre bulabileceğiniz leylak güneş gözlüğünüzü açık ya da koyu elbiseler ve aksesuarlarınızla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Devamı>

 

 

% 50
İndirim

1.050 TL

525 TL

Baharın Rengi: Leylak

Romantizm ve uyumu simgeleyen leylak rengini sevenlere müjdeli haber bu yıl Pantone Renk Enstitüsü’nden geldi. Enstitünün moda renkler listesine giren leylak, 2017 renk eğilimleri arasında boz kahve, bordo, seher kırmızısı ve gülkurusuyla birlikte yer alıyor. Leylak rengini bu renklerle kombinlemek kadar siyah ve gri renkteki kıyafetlerle birlikte kullanmak da moda tutkunlarının favorisi olacak gibi görünüyor. Leylak rengiyle her daim cool ve dikkat çekici görünmek isteyenlere gün doğuyor.

DAHA DA GİZEMLİ OLABİLİRSİNİZ

Leylak, kıyafetlerin olduğu gibi aksesuarların da gözdesi. Özellikle 2017 güneş gözlükleri modasında leylak önemli bir yer tutuyor. Oval, çekik ya da köşeli her yüz tipine göre uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü modeli bulunuyor. Kadın ya da erkek fark etmez, leylak herkes için güneş gözlüğü cam ya da çerçevelerinde fark yaratıyor. Koyudan açık mora geçen degrade camlı güneş gözlükleri, kullanan kişiye hem çekici hem de gizemli bir hava katıyor.

KADINLAR LEYLAK RENGİN TUTKUNU OLACAK

Kadınlar, leylak çerçeveli oval güneş gözlükleri ile daha modern görünecek. Damla model güneş gözlüğü kullanan kadınlar için leylak camlar ayrı bir moda olarak karşımıza çıkıyor. Güneş gözlüklerinde cam ve çerçevelerde pembeden leylağa uzanan tonlar dikkat çekerken, leylak camlı güneş gözlüklerinde kahverengi çerçeveler de bir hayli trend. Leylak güneş gözlüklerinin çerçevelerinde desen olanlar da stilinden ödün vermeyenlerin dikkatini çekiyor. Bunun yanı sıra kadınlar açık mor çerçevelerle daha etkileyici görünüyor.

ERKEKLER DAHA COOL GÖRÜNECEK

Erkekler de bu sezon renkli karakterlerini leylak aksesuarlarla ortaya koyuyor. 2017 erkek güneş gözlüğü modasında köşeli mor camlı, siyah ve yer yer mor çerçeveler öne çıkıyor. Ayrıca erkekler için degrade camlarla hareketlenen pilot model güneş gözlükleri de bu sezonun dikkat çeken aksesuarlarından... Leylak camlı köşeli güneş gözlüğü modellerinin de dikkat çektiğini hatırlatalım. Leylak renk cam ve çerçevelerle süslenen güneş gözlükleri, bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olacak.

BÜYÜSÜNE MODACILAR DA KAPILDI

Moda dünyası da leylak renginin aydınlık ve canlandırıcı yönünü sonuna kadar kullanıyor. Kenzo, Michael Kors ve Roberto Cavalli gibi moda devleri bu sezon leylak renge verdikleri önemi gösterdi. Leylak renkli gömlekler ve elbiseler bu sezonun öne çıkan kıyafetlerinden olacak. Moda zinciri mağazalarda da leylak renkli giysi ve aksesuarlarda artış söz konusu. Siz siz olun bu sezon mutlaka leylak camlı bir güneş gözlüğü almayı ihmal etmeyin!