Sevincin ve Huzurun Rengi: Mandalina&Mercan

Pantone Renk Entitüsü’nün sevincin rengi olarak nitelendirdiği mandalina&mercan tonları,güneş gözlüğü modasına da damga vuruyor. Çerçeve ya da camlarda tercih edebileceğiniz mandalina&mercan ile kadınlar daha etkileyici, erkekler ise daha trend olacak. Devamı>

 

 

% 25
İndirim

1.000 TL

750 TL


450 TL

135 TL

Sevincin ve Huzurun Rengi: Mandalina&Mercan

Fiziksel enerji, sevinç ve huzur... Bir renk düşünün ki, bu üç hissi içinizde uyandırsın ve bütün negatif enerjinizi alsın götürsün. İşte o renk bu sezon mandalina&mercana verildi. Bunu biz demiyoruz; Pantone Renk Enstitüsü diyor.

Sezonun en canlandırıcı renklerinden mandalina&mercan, hem kıyafetlerde hem de aksesuarlarda göz alıcı bir dünya vaadediyor. Cesur modaseverlerin en sevdiği renk olan mandalina&mercan, güneş gözlüğü modasında da hatrı sayılır bir yere sahip.

KADINLAR MANDALİNA MERCANLA ETKİLEYECEK

Giyim ve aksesuarlarına genelde erkeklerden daha çok özen gösteren kadınlar, mandalina&mercanın göz alıcı özelliğinden yararlanabilecek. Her daim daha bakımlı ve daha hoş görünmeye çalışan kadınlar, mandalina&mercan camlı güneş gözlüklerinden yardım almaktan çekinmeyecek.

Güneş gözlüğünün cam rengi dikkat çekerken, gündüz göz makyajı yapmak istemeyen kadınların imdadına yetişecek. Özellikle kadın güneş gözlükleri arasında leopar desenli, mercan camlı, kırmızı saplı güneş gözlükleri ön plana çıkacak.

Ayrıca köprülü, köşeli ve leopar desenli çerçeveli güneş gözlükleri ile birlikte yuvarlak camlı,çift köprülü, açık pembe camlı ve ince saplı güneş gözlükleri hayata daha iyimser bakmak isteyenlerin imdadına yetişecek.

ERKEKLER DAHA TREND GÖRÜNECEK

Mandalina&mercan, moda dünyasına ve hayata cesur bir gözle bakabilen erkeklerin favorisi olacak. Şehirli, gezmeyi ve eğlenmeyi seven, her zaman iyi bir hayatı arzulayan erkekler de bu rengi gerek kıyafetlerinde gerekse aksesuarlarında kullanacak.
Yaz-kış demeden kullanılan güneş gözlüklerindeki mandalina&mercan modası kadınları olduğu kadar erkekleri de cezbedecek. Erkekler; Aviator model altın saplı, mercan çerçeve ve nehir mavi degrade camlı güneş gözlükleri ile arzı endam edecek. Ayrıca Wayfarer siyah çerçeveli, turuncu camlı ve turuncu saplı güneş gözlükleri ile birlikte leopar desenli, dikdörtgen çerçeveli, mercan camlı güneş gözlükleri de oldukça dikkat çekecek. Oval turuncu çerçeveli, füme camlı güneş gözlükleri, çift köprülü Aviator model, mercan camlı olanlar kadar popüler olacak. Oval siyah, mercan camlı güneş gözlükleri, köşeli, leopar çerçeveli, mercan camlı ve ince saplı güneş gözlükleri ile birlikte trend bir görünüm sağlayacak.

MODA DÜNYASININ DA GÖZBEBEĞİ OLDU

Dünyaca ünlü moda markaları ve tasarımcılar da koyu renklerden ve iç karartıcı her şeyden bunalmış olacak ki, bu sezon açık renkleri podyumda daha çok kullandılar. Nehir mavisi, gülkurusu, lila, yaprak yeşili, pastel, seher kırmızısı ve keskin fuşya derken iç açıcı renkler her çeşit tasarımda yerini aldı.

Sezon ya da mevsim fark etmeden kullanılan renklerden mandalina&mercan da; elbise, pantolon, kazak, deri diz boyu çizme ve çantalarda dikkat çekti. Ünlü markalar için tasarlanan uzun pileli, boyundan bağlı mandalina&mercan elbiselerin yanı sıra diz üstü mercan elbiseler de bu sezon podyumları fethetti. Moda dünyasını yakından takip eden biriyseniz bu sezon mandalina&mercan rengini es geçmeyin; özellikle güneş gözlüğünüzün camını ya da çerçevesini bu renkten seçin!