Miu Miu Güneş Gözlükleri

Miu Miu Güneş Gözlükleri

Ürünleri Filtrele
  Markalar
  • Miu miu
  Fiyat Aralığı
  • 750 TL ve üstü
   Tükendi 01US 1AB3M1 53*19*140 Mıu Mıu
   01US 1AB3M1 53*19*140
   1.320,00 TL 990,00 TL
   Miu Miu Güneş Gözlükleri

   Miu Miu, kusursuz tasarımı ve mükemmel işçiliği ile kaliteli malzemelerini sizlere aynı çizgide veriyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 UV koruması sağlayabileceğiniz Miu Miu güneş gözlükleri ile sizler de stiliniz ile göz kamaştırmaya başlayabilirsiniz.

   1993 yılında bir vizyonun farklı bir ifadesi olarak yaratılan Miu Miu, Prada’nın içgüdüsel, neşeli yüzüdür. İkisi de burjuvazi ruhu ve uydukları kurallar bakımından aynı çevreyi paylaşır, fakat Miu Miu marka DNA’sını entelektüel olduğu kadar duygusal, asi, espritüel ve genç ruhlu olacak şekilde oluşturmuştur. Kışkırtıcı, lider ruhlu ve moda anlayışına sahip Miu Miu kadınları çağdaş kadın fikrini sürekli değişen ve gelişen insanlar olarak ifade eder ve bu dişilik değişken, doğal ve farklı biçimlerde öngörülemez bir yol ile açığa vurulur.

   Farklı yüz şekillerine göre uyumlu olabilecek güneş gözlükleri tasarlayan Miu Miu, günün her anında kullanabileceğiniz güneş gözlüklerini sizlere sunuyor. Atasun Optik güvencesi ile daha da ekonomik fırsatlar eşliğinde sahip olabileceğiniz Miu Miu güneş gözlükleriyle yer aldığınız her ortamda bakışların şık stilinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

   Sade ve zarif duruşunu son derece iddialı bir tasarım dokunuşu ile ön plana çıkarabilen Miu Miu güneş gözlüğü modelleri göz sağlığınızı güven altına alırken aynı zamanda özgürce yaratabileceğiniz stiliniz ile de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.