Nike Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Gezmeyi seven, açık havada spor yapan herkesin ilgisini çekecek güneş gözlüğü modellerine sahip olmak isteyen herkes Atasun Optik noktalarındaki ya da online platformundaki modellerini inceleyebilir. Doğa yürüyüşleri, bisiklet, kayak gibi açık havada yapılacak sporlar ile ilgilenen ya da güneşli havalarda gezmek isteyen herkes yüz tipine uygun bir modeli seçerek tarzını tamamlayabilir.  Devamı

 

 

 

% 50
İndirim

300 TL

600 TL


% 50
İndirim

340 TL

680 TL


% 50
İndirim

300 TL

600 TL


% 50
İndirim

380 TL

760 TL


300 TL

600 TL


275 TL

550 TL


275 TL

550 TL


275 TL

550 TL


240 TL

480 TL

Nike Erkek Güneş Gözlükleri

Örneğin; arkadaşlarınız ile bisiklete binmek için buluştunuz ve siyah ağırlıklı kıyafet kombini yaptınız. Bir şeyin eksik olduğunu düşünüyorsunuz, tarzınızın tamamlayıcı unsuru olan güneş gözlüğünüzü takmayı unuttunuz. Ön plana çıkacak renkte ve tarzda olan gözlüğünüz arkadaşlarınızın dikkatini çekecektir. Nike güneş gözlüğü modelleri erkeklerin gönlünde taht kuracak cinsten. Yarım ve tam tur çerçeveleri rengârenk, kafa karıştıran güzellikteki modellerinden birine değil birden fazlasına sahip olmak isteyeceksiniz. Ağırlıklı olarak dikdörtgen formlara sahip olan güneş gözlükleri farklı renklerde camlara ve çerçevelere de sahip. Yüz tipinize uygun bir modeli seçip outdoor güneş gözlüğünüze bir renkten o rengin şeffaf tonlarına geçişleri olan degrade, parlak bir görünüm sunan aynalı ve kontrastı artırarak yüksek kalitede bir görünüm sağlayan polarize ya da sadelik barındıran tek renk cam seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Gözleriniz için tam bir koruma sağlayan Nike güneş gözlükleri ile açık havanın tadını çıkarmak çok keyifli olacak.

Atasun Optik ile yaz kış demeden takacağınız birbirinden farklı kaliteli, şık ve spor modelleri olan güneş gözlüklerine sahip olmak artık eskisinden daha kolay. İncelemek istediğiniz güneş gözlüğü modellerinin 360 derecelik açılardan çekilmiş görsellerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online platformundan saat 10:00 ile 22:00 arasında canlı destek hizmeti alarak güneş gözlükleri hakkında bütün bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz.

Atasun Optik’den alacağınız gözlüklerde 9 aya varan taksit imkânı sunulmaktadır. Hızlı teslimat sayesinde en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme bezi ve spreyi ile elinizde olmaktadır. İnternetten alınan gözlükler için 14 gün içerisinde iade 30 gün içerisinde değişim yapılabilmektedir. Aynı zamanda tüm noktalardan ücretsiz bakım ve temizlik hizmeti alınabilmektedir.