Polaroid Kids Güneş Gözlükleri

Çocuklarınız için güvenilir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir güneş gözlüğü modeli arıyorsanız dünyanın en büyük markalarını sizler için bir araya getiren Atasun Optik’i sizler de tercih edebilirsiniz. En ekonomik fırsatlar eşliğinde sizlere Polaroid Kids serisi güneş gözlüğü modellerini sunan Atasun Optik’in mağazalarından ya da online alışveriş mağazasından temin edebileceğiniz güneş gözlükleri çocuklarınızın günün her anında kullanabilir.Işıltılı ve canlı dış görünümleri ile dikkat çeken Polaroid Kids serisi güneş gözlükleri dört katmanlı UV ışık emici filtrelere sahip olabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Devamı

 

 
Polaroid Kids Güneş Gözlükleri

1929 yılından üretimine başlayan Polaroid, kurucusu Edwin Land’in polarize edilebilir modern filtreleri keşfetmesi ile birlikte dikkat çekmeye başlamış bir dünyaca ünlü markadır. İnsan sağlığını ön planda tutan Amerikan markası Polaroid, yetişkin bireyler için hazırladığı gözlük modellerindeki başarısını çocuklar için özel olarak hazırladığı serilerinde de yakalamayı başarıyor.

Çocukların zararlı güneş ışınlarından korunabilmesini sağlayan Polaroid Kids serisi tasarımlar Atasun Optik güvencesi ile sizlere sunuluyor. Polarize cam teknolojisi denildiği zaman dünya lideri olarak akla gelen Polaroid markasının Kids koleksiyonu aynı zamanda çocukların renkli dünyalarına da hitap etmektedir.

Erkek ve kız çocuklar için ayrı olarak tasarlanan güneş gözlükleri aynı zamanda çocukların kıyafetleri ile de uyumlu şekilde kullanabilecekleri ve stilleri ile ön plana çıkabilecekleri özel tasarımlara sahiptir. Çocukların farklı yüz yapılarına uyumlu olacak şekilde tasarlanan Polaroid Kids serisi güneş gözlükleri farklı renk seçenekleri ile her çocuğun dünyasına hitap ediyor.